Sprawdź, kto powalczy o stanowiska radnych w dzielnicach i osiedlach [WYBORY 7.04]

Już 7 kwietnia mieszkańcy Krosna pójdą do urn, aby wybrać swoich przedstawicieli do rad dzielnic i osiedli. W pięciu osiedlach wybory się nie odbędą, gdyż zgłoszonych kandydatów jest tylu samych, co miejsc w radzie. Zobaczcie gdzie i na kogo możecie zagłosować.
Mieszkańcy 7 kwietnia wybiorą radnych do sześciu dzielnic i jednego osiedla
Damian Krzanowski

KANDYDACI DO RAD DZIELNIC

Dzielnica Białobrzegi

1. Barański Tadeusz
2. Findysz Czesława
3. Foryś Stanisław
4. Gaj Adam
5. Habrat Jacek
6. Jakóbski Stanisław
7. Kątny Andrzej Bartłomiej
8. Krawczyk Jadwiga Czesława
9. Machnik Eugeniusz Jerzy
10. Socha Zdzisław
11. Tabak Adrian
12. Tuleja Stanisław
13. Wieczorek Sebastian Kazimierz
14. Wilk Andrzej
15. Wróbel Stanisław
16. Zajdel Wiesław
17. Zdziarski Kazimierz

Dzielnica Krościenko Niżne

1. Bieszczad Maria
2. Charzewski Adam
3. Gierlach Tomasz
4. Kaszak Zofia
5. Klatka Stanisław
6. Laskowska Barbara
7. Lorenc Jerzy
8. Moskal Andrzej
9. Nowak Halina
10. Popek-Kumor Maria
11. Rachwał Józef
12. Skiba Witold
13. Słowik Witold
14. Szałajko Irena
15. Szeliga Małgorzata
16. Węklar Ewa

Dzielnica Polanka

1. Bęben Barbara
2. Bęben Ewelina
3. Biedka Dariusz
4. Bliźniak Sławomir
5. Bobusia Sławomir
6. Gibadło Helena
7. Gil Stanisława Teresa
8. Głowiński Bogusław
9. Gumienny Mateusz
10. Jaskulski Zbigniew
11. Kolbusz Władysław
12. Łapka Zbigniew
13. Majchrowicz Paweł
14. Niemiec Adam
15. Orlik Krzysztof
16. Owsiany Hubert
17. Paradysz Grzegorz
18. Paszek Janusz
19. Przetacznik Agnieszka
20. Przetacznik Łukasz
21. Składanowski Adam
22. Szymbara Monika
23. Zielonka Andrzej

Dzielnica Suchodół

1. Baran Tadeusz
2. Bochenek Michał
3. Boczar Łukasz
4. Bularska-Guzik Agnieszka
5. Gabara Dorota
6. Guzik Mariusz
7. Habrat Danuta
8. Habrat Józef
9. Hejnar Andrzej
10. Jastrzębski Grzegorz
11. Kafel Sławomir
12. Kozner Joanna
13. Kustroń Tomasz
14. Machnik Krzysztof
15. Machnik Ryszard
16. Nowak Łukasz
17. Pernal Piotr
18. Rechziegel Janusz
19. Samorek Henryk
20. Sęp Jan
21. Sieniawski Tadeusz
22. Skiba Adam
23. Szydło Piotr
24. Toropolski Bogdan
25. Warchoł Marian
26. Wyderka Julian
27. Zajdel Grażyna
28. Zajdel Jan
29. Zajdel Marcin

Dzielnica Śródmieście

1. Deptuch Dariusz
2. Górecki Piotr
3. Guzik Filip
4. Guzik-Rutkowska Katarzyna
5. Jaworska Jadwiga
6. Klimek Jan
7. Lazarowicz Hanna
8. Ostoia-Szmyd Anna
9. Paszkowski Dominik
10. Pełeszak Beata
11. Raś Agnieszka
12. Raś Piotr
13. Rutkowski Łukasz
14. Sikorski Paweł
15. Strzępek Grzegorz
16. Zając Agata

Dzielnica Zawodzie

1. Biernacka Krystyna
2. Gierlach Roman
3. Habrat Łukasz
4. Jagiełło Małgorzata
5. Jakubik Andrzej Ryszard
6. Janusz Marcin
7. Kasprzyk Jadwiga
8. Kilar Feliks
9. Krzysztyniak Joanna
10. Lenart Mirosław
11. Leśniak Aneta
12. Majewska Teresa
13. Niepokój Marcin Robert
14. Niżnik Bronisław
15. Pelczar Zbigniew
16. Serwiński Janusz
17. Sobutka Marian
18. Wanik Hubert
19. Żółkoś Barbara

Wybory odbędą się również na osiedlu Południe

1. Moskal Artur
2. Groszyk Jolanta
3. Urba Dominik
4. Nastał Waldemar
5. Sołtys Antoni
6. Jatczyszyn Alfreda
7. Pelczarski Tadeusz
8. Słowik Zofia
9. Opoń Lucyna
10. Teneta Halina
11. Frej Stanisław
12. Molisak Piotr
13. Felchner Bogumiła
14. Sikorski Piotr
15. Senetelska Małgorzata
16. Szmyd Teresa

GDZIE GŁOSOWAĆ?
  • Dzielnica Białobrzegi - Dzielnicowy Dom Ludowy przy ul. M.Kopernika 17

  • Dzielnica Krościenko Niżne - Dzielnicowy Dom Ludowy „Puchatek” przy ul. F. Chopina 8

  • Dzielnica Polanka - Miejski Zespół Szkół Nr 3 przy ul. ks. S. Decowskiego 9

  • Dzielnica Suchodół - Szkoła Podstawowa nr 5 przy ul. Grunwaldzkiej 15

  • Dzielnica Śródmieście - Miejski Zespół Szkół nr 5 przy ul. ks. P. Skargi 3

  • Dzielnica Zawodzie - Miejski Zespół Szkół nr 8 przy ul. Prochownia 7

  • Osiedle Południe - Miejski Zespół Szkół nr 6 przy ul. Kletówki 1

Lokale w dniu wyborów będą otwarte od godz. 7.00 do godz. 19.00. Cisza wyborcza obowiązuje w dniu wyborów.

Na pozostałych osiedlach wybory się nie odbędą, gdyż liczba kandydatów pokrywa się z liczbą wakatów w radzie. Nowymi radnymi osiedli na pięcioletnią kadencję zostali:

Osiedle Stefana Grota-Rowieckiego

1. Zajdel Gabriel
2. Bazan Anna
3. Kwaśnicka Małgorzata
4. Jastrząb Roman
5. Czaja Stanisław
6. Machowski Marcin
7. Machowski Zbigniew
8. Guzik Krystyna
9. Frydrych Zofia
10. Dubiel Lucyna
11. Markowski Janusz
12. Szymkowiak Daniel
13. Dybaś-Kutyna Małgorzata
14. Józefowicz Tomasz
15. Dubis Tomasz

Osiedle Traugutta

1. Bednarski Eugeniusz
2. Mrozowski Marek
3. Kwolek Łukasz
4. Cecuła Eliza
5. Krychta Paweł
6. Józefowicz Bogdan
7. Fundakowski Marek
8. Kociuba Marcin
9. Kozielski Marcin
10. Balon Daria
11. Bałaban Jakub
12. Półchłopek Krzysztof
13. Bochnia Jan
14. Biały Daniel
15. Krężel Robert

Osiedle Turaszówka

1. Galert Wieńczysław
2. Galert Anna
3. Bęben Michał
4. Masłowska Aneta
5. Rospond Henryk
6. Krawczyk Bogdan
7. Wojnar-Krężałek Małgorzata
8. Witkoś-Klatka Zofia
9. Frączek Małgorzata
10. Hubert-Kuliga Marzena
11. Wilk Grażyna
12. Guzik Marek Wacław
13. Zajdel Tomasz
14. Kabaj Monika
15. Sanocki Daniel

Osiedle Tysiąclecia

1. Cisek Teresa
2. Trybalska Barbara
3. Samborowska Stefania
4. Kolanko Damian
5. Jezierski Bogdan
6. Kaleniecki Marcin
7. Lorek Marian
8. Urbanek Piotr
9. Strejczyk Andrzej
10. Krężałek Leszek
11. Bochenek Bogusław
12. Józefczyk Magdalena
13. Kozak Aneta
14. Filipczak Michalina
15. Socha Urszula

Osiedle Markiewicza

1. Antoniuk Anna
2. Bidnik Bożena
3. Baran Ewa
4. Bodnarowski Krzysztof
5. Dołęgowska Dorota
6. Gondela Joanna
7. Kawka Teresa
8. Moskal Elżbieta
9. Niziołek Wojciech
10. Sanocki Wiesław
11. Sieniawski Paweł
12. Sytnik Antonina
13. Szelc Grażyna
14. Tomoń Zdzisław
15. Wolski Hubert

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (5) forward