Ruszają weekendowe pociągi do Łupkowa

W najbliższą sobotę (2.07) z Rzeszowa wyruszy pierwszy z dziewiętnastu weekendowych pociągów turystycznych relacji Rzeszów – Łupków - Rzeszów. Na wycieczkę mogą zabrać się krośnianie, jeśli stawią się na dworcu o godz. 8:26. Wrócą tego samego dnia.
Brak pomysłu na weekendowe atrakcje? Można się wybrać pociągiem do Łupkowa

Ze stacji Rzeszów Główny pociąg wyruszy o godz. 6:30. Na końcowej stacji w Łupkowie ma planowo meldować się o godz. 10:52, aby po 6,5-godzinnym postoju wyruszać w drogę powrotną do Rzeszowa.

A to godziny odjazdów z większych stacji. W kierunku Łupkowa: Rzeszów – 06:30, Jasło - 07:55, Krosno – 08:26, Sanok – 09:23, Komańcza – 10:30, Łupków – 10:52.

W kierunku Rzeszowa: Łupków – 17:32, Komańcza – 17:54, Sanok - 18.54, Krosno – 19:55, Jasło – 20:27, Rzeszów – 21:46. Uwaga! Na odcinku Rzeszów - Jasło – Rzeszów pociąg jest przyspieszony (zatrzymuje się tylko na 4 pośrednich stacjach tj. Boguchwała, Czudec, Strzyżów i Frysztak).

Kolejowe wycieczki w Bieszczady i Beskid Niski (Łupków) warto zaplanować korzystając z systemu promocyjnego oferowanego przez partnerów kampanii KochamKolej.pl. Ważny bilet kolejowy staje się wtedy kuponem rabatowym uprawniającym do korzystania z upustów oferowanych przez lokalnych gestorów bazy turystycznej oraz organizatorów wydarzeń kulturalnych. Aktualne oferty oraz inne szczegóły dostępne na www.bieszczadzkizaczek.pl.

Weekendowe przewozy koleją będą realizowane z wykorzystaniem nowoczesnego klimatyzowanego taboru zapewniającego m.in. dostęp do Wi-Fi, biletomat z obsługą kart płatniczych oraz uchwyty do przewozu rowerów.

Biegnąca w Bieszczadach oraz na pograniczu Beskidu Niskiego linia kolejowa nr 107 jest jednym z najbardziej malowniczych szlaków kolejowych w Polsce, położonym w pobliżu takich atrakcji turystycznych jak: Klasztor Sióstr Nazaretanek w Komańczy (miejsce internowania ks. Prymasa Stefana Wyszyńskiego) czy ruiny Klasztoru Karmelitów Bosych w Zagórzu.

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward