Radio ZET posadzi w Krośnie drzewo

W czwartek (30.03) do Krosna dotrze akcja "Cała Polska sadzi drzewa z Radiem Zet". W samo południe w ogródku jordanowskim dziennikarze stacji zasadzą dąb, a następnie na rynku rozdawać będą sadzonki drzew.
Dąb szypułkowy - takie drzewo posadzą w Krośnie dziennikarze Radia ZET

"Cała Polska sadzi drzewa z Radiem ZET" to tygodniowa akcja słynnej stacji, w czasie której dziennikarze zachęcają mieszkańców w całym kraju do wielkiego, wspólnego sadzenia drzew. Sami dają przykład i w każdym z kilku odwiedzanych w ramach akcji miast, sadzą po jednym dębie, czyli "dębie Radia ZET".

Krosno znalazło się na trasie odwiedzanych przez radiowców miast. Dziennikarze zawitają do niego w czwartek (30.03). Przewodził im będzie łączący reporterskie obowiązki z satyrą Kamil Nosel, który około godz. 12 posadzi w ogródku jordanowskim wspomniane "radiowe" drzewo. - O godz. 14 akcja przeniesie się na rynek, gdzie do godz. 18 dziennikarze rozdawać będą sadzonki pięknych polskich dębów szypułkowych. Każdy mieszkaniec będzie mógł zabrać taką sadzonkę i posadzić w swoim ogrodzie czy na działce – zapowiada stacja.

Relacje z przebiegu akcji w Krośnie usłyszeć będzie można na antenie Radia ZET, a zdjęcia z akcji pojawią się na stronie i Facebooku stacji.

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward