Policjanci dostali trzy nowe radiowozy

Krośnieńska komenda otrzymała trzy nowe radiowozy – dwa oznakowane i jeden nieoznakowany. Dwa zostaną w Krośnie, trzeci trafi do komisariatu w Dukli.
Oznakowana kia ceed i skoda yeti oraz jeden nieoznakowany radiowóz - oto nowe nabytki krośnieńskiej komendy

Zakupione przy wsparciu Komendy Wojewódzkiej w Rzeszowie radiowozy trafiły do Krosna w połowie stycznia. Dwa z nich – oznakowana kia ceed i nieoznakowany samochód – zostały w komendzie. Pierwszy otrzymali do dyspozycji funkcjonariusze drogówki, zaś drugi służył będzie policjantom w Wydziału Kryminalnego. Trzeci pojazd – skoda yeti z napędem na 4 koła – trafił do komisariatu w Dukli, który obsługuje trudno dostępne tereny. Wszystkie samochody wyposażone są w systemy, które zapewnić mają funkcjonariuszom bezpieczeństwo podczas pełnienia służby.

- Takich nabytków nigdy za wiele – mówi asp. Paweł Buczyński, oficer prasowy KMP w Krośnie. - Wcześniej nowe samochody dostaliśmy w 2015 i 2013 roku, gdy trafiło do nas po jednym nieoznakowanym radiowozie. Cieszy więc, że teraz otrzymaliśmy trzy nowe pojazdy. Z pewnością przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa w naszym regionie.

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward