Oddaj gabaryty i opony. Miasto odbierze je za darmo [8-12.04]

Rusza kolejna akcja sprzątania gabarytów i opon w Krośnie. Mieszkańcy po uprzednim zgłoszeniu będą mogli oddać zbędne odpady. Zgłaszać można się od poniedziałku do piątku (08-12.04). Odbiór przedmiotów nastąpi w kwietniu i maju.
Odpady wielkogabarytowe będą odbierane tylko po wcześniejszym zgłoszeniu z podaniem miejsca i rodzaju śmieci
Damian Krzanowski

Akcja „Zrzuć gabaryty na wiosnę” jest skierowana do właścicieli nieruchomości, którzy są objęci systemem odbioru odpadów komunalnych. Chętni do odbioru mogą się zgłaszać od poniedziałku (08.04), dzwoniąc pod numer telefonu 13 47 48 488 lub 13 47 48 490 w godzinach od 8.00 do 14.00.

W SKRÓCIE
  •  Odpady wielkogabarytowe to odpady komunalne powstające w naszych domach. Z powodu dużych rozmiarów lub wagi nie mieszczą się w pojemnikach na odpady. Do odpadów wielkogabarytowych zaliczamy m.in.: stoły, krzesła, szafy, łóżka, fotele, dywany, rowery, czy zabawki dużych rozmiarów, itp.

Mieszkańcy, którzy zgłosili się do udziału w akcji, powinni ustawiać odpady wielkogabarytowe w miejscach umożliwiających swobodny dojazd, załadunek i powrót zbierającego gabaryty pojazdu o znacznych wymiarach i dużej masie.

W uzgodnionym dniu odpady muszą być udostępnione od godziny 6.15. Przedmioty zostaną odebrane tylko po wcześniejszym zgłoszeniu z podaniem miejsca i rodzaju śmieci. Odpady wystawione w miejscach i terminach innych niż ustalono nie zostaną odebrane.

Oprócz tego przez cały rok mieszkańcy Krosna mogą zostawiać niepotrzebne sprzęty domowe w Gminnym Punkcie Odbioru Odpadów Komunalnych zlokalizowanym na terenie Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych, obok składowiska w Krośnie, przy ul. Białobrzeskiej.

Szczegółowe informacje oraz aktualności z zakresu gospodarki odpadami komunalnymi są dostępne na stronie naszesmieci.krosno.pl.

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (2) forward