Nowy Merkury Market: otwarcie już 11 marca

Kończy się budowa sklepu Merkury Market przy ul. Bieszczadzkiej. Będzie to osiemnasty market tej sieci w Polsce i drugi w Krośnie. Jego otwarcie zaplanowano na sobotę 11 marca. Na tle silnej konkurencji market ma się wyróżniać szerokim asortymentem, niskimi cenami i profesjonalną obsługą.
Nowy Merkury Market ma blisko 9 tys. mkw. powierzchni handlowej. Będzie to jeden z największych w regionie marketów budowlanych

Nowy sklep sieci Merkury Market mieści się przy ulicy Bieszczadzkiej 31, tuż obok powstającego Centrum Handlowego VIVO! Krosno. Jego budowę rozpoczęto w połowie 2016 roku. Obecnie trwają ostatnie prace wykończeniowe przed otwarciem. To zaplanowano na sobotę 11 marca, na godz. 8.00.

Powierzchnia handlowa sklepu to prawie 9 tys. mkw., z czego 7,7 tys. mkw. zajmuje pawilon główny, a resztę centrum ogrodnicze. Nad centrum mieści się centrala administracyjna sieci, przeniesiona z budynku przy ul. Czajkowskiego.

W pawilonie znajdzie się kilkanaście działów, m.in. rozbudowany dział z meblami i wyposażeniem wnętrz

W pawilonie handlowym znajdzie się kilkanaście działów: dział mebli i wypoczynków, płytki, panele, drzwi, lampy, artykuły dekoracyjne, artykuły gospodarstwa domowego, meble łazienkowe, chemia, materiały budowlane, pościel, firany, dywany, elektryka, ceramika, baterie łazienkowe oraz wspomniane centrum ogrodnicze.

- Na tle innych marketów wyróżniać nas będą niskie ceny, szeroki wybór produktów i profesjonalna obsługa. Na szczególną uwagę zasługuje natomiast rozbudowany dział mebli, zajmujący powierzchnię ponad 4 tyś. mkw., który oferował będzie duży wybór mebli twardych i tapicerowanych – zdradza przedstawicielka sieci Merkury Market Monika Litarowicz.

Nowy market to osiemnasty sklep sieci w Polsce

Sklep przy ul. Bieszczadzkiej będzie osiemnastym marketem sieci w Polsce i drugim w Krośnie. Czy po otwarciu nowego pawilonu, sklep przy ul. Czajkowskiego nadal będzie istniał? Monika Litarowicz odpowiada, że tak: - Market przy ul. Czajkowskiego przejdzie gruntowny remont, a następnie planowana jest kontynuacja jego działalności.

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward