Kto chce fotele kinowe za darmo? Pod jednym warunkiem

339. Dokładnie tyle legendarnych foteli z kina Sokół w Krośnie może trafić do kogoś, kto je w jeden dzień zdemontuje i zabierze. Za darmo.
Legendarne fotele z kina Sokół do wzięcia
kino sokół

O oddaniu foteli kino Sokół poinformowało na swoim fanpagu: "Mamy do oddania 339 foteli kinowych. Demontaż oraz transport w zakresie zainteresowanego. Więcej informacji w kasie kina".

Maria Kusiak, szefowa kina, potwierdza, że fotele odda za darmo. Jest tylko jeden "drobny" warunek. Wszystkie fotele trzeba zdemontować w jeden, uzgodniony wcześniej dzień i zabrać je hurtem. Nic więcej.

Kino Sokół chce w ten sposób przygotować się do wymiany foteli na nowe, wygodniejsze. - Będzie ich mniej, bo 240. Przerwy między rzędami będą większe, aby było więcej miejsca na rozłożenie nóg - zapowiada Maria Kusiak, która nie poddaje sie w walce o klientów po tym, jak w Krośnie swoje 4-salowe kino otworzyła sieć Helios.

Pojawią się też podwójne fotele dla par. Nie bez powodu teraz. Nowe meble mają być zainstalowane przed premierą trzeciej części serii "50 twarzy Greya" pt. "Nowe oblicze Greya". Film pojawi się w kinach już 9 lutego br.

KOMENTARZE
KOMENTARZE WYRÓŻNIONE
person Lukii
12.01.2018 23:42

Pani Maria Kusiak wspomniała sobie 20 lat za późno. Wymusiła to zapewne konkurencja. Niedawno w Krośnie powstało porządne nowoczesne kino HELIOS do którego jak widać po rejestracjach przyjeżdzają mieszkańcy Jasła, Brzozowa, Strzyżowa czy Sanoka.

Jak widać konkurencja jest bardzo ważna. 

Pani Maria niech pomysli jeszcze o toaletach z XXI  wieku oraz o nowoczesnym systemie rezerwacji. I o tym że przychodzi się na film a nie puszczają bo nie ma wystarczającej ilości ludzi. W Heliosie to nie do pomyślenia.

Niestety Sokół nigdy nie dorośnie do pięt Heliosowi. Kąt nachylenia widowni nawet najnowocześnejszy fotel tego nie wybaczy. Oglądając film z fotela w Sokole ludzie z niższych rzedów nawet dwóch niżej zasłaniają ekran.

Pozdrawiam.

person
Lukii
na forum od listopada 2017
star
person pesaro
12.01.2018 13:36

Dla par to od razu zamontować tapczany.

person
pesaro
na forum od listopada 2017
WSZYSTKIE KOMENTARZE (4) forward