Kolejne nowości w VIVO! Krosno

Znamy trzy kolejne marki, które znajdą się w centrum handlowym VIVO! Krosno. To salon obuwniczy Deichmann, drogeria Hebe oraz salon Cyfrowego Polsatu i sieci Plus. Łącznie na liście najemców jest już 25 marek.
Poznaliśmy kolejnych najemców w galerii VIVO! Grono liczy już 25 podmiotów, a to jeszcze nie połowa miejsc przewidzianych w tym obiekcie

Międzynarodowa marka obuwnicza Deichmann oraz sieć drogerii Hebe to debiutanci w Krośnie. Stawkę kolejnych ujawnionych przez inwestora najemców uzupełnia salon Cyfrowego Polsatu i Plusa.

Łącznie znanych jest już 25 z około 60 najemców. Oprócz Deichmanna, Hebe i Cyfrowego Polsatu w VIVO! na pewno znajdą się: 4F, Apart, BIG STAR, CCC, Cosmedica, Cropp, Evenement, Feniks, Frac, Grycan, H&M, Helios, Home&You, House, Martes Sport, Maxi Moda, Media Markt, Reserved, Rossmann, Sinsay, Telepizza oraz Travelplanet. Wiele z nich pojawi się w mieście po raz pierwszy.

W VIVO! zagoszczą marki, których w Krośnie do tej pory nie było - to na nie najbardziej czekają mieszkańcy miasta i okolic

- Tempo zawierania kolejnych kontraktów przyspieszyło jeszcze mocniej, szczególnie wśród lokalnych najemców, po zorganizowanym w kwietniu dniu otwartym na placu budowy. Dostępnych lokali ubywa bardzo szybko – informuje Magdalena Kowalewska, przedstawicielka IMMOFINANZ, austriackiego inwestora VIVO! Krosno.

Dzień otwarty zorganizowany dla potencjalnych najemców spotęgował ich zainteresowanie obiektem

Bardzo szybko zbliża się także otwarcie centrum. Prace budowlane idą zgodnie z planem. W lipcu na budynku zawieszona zostanie wiecha. Otwarcie wartej 34 mln euro inwestycji planowane jest przed tegoroczną Gwiazdką.

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward