Kolarski finisz w Krośnie. Zobacz film z przejazdu przez starówkę

W piątek (30.06) po południu kierowcy przygotować się muszą na duże utrudnieniami w ruchu na terenie miasta. Przez Krosno przejadą uczestnicy kolarskiego "wyścigu Solidarności". Sprawdź, które ulice będą wyłączone z ruchu. Zobacz film z przejazdu przez starówkę.
Kolarze finiszować będą na krośnieńskim rynku. Zanim tam dotrą, dwukrotnie przejadą ulicami miasta

Od środy (28.06) trwa 28. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków. Zaplanowany na piątek 4. etap rywalizacji odbędzie się na liczącej ponad 150 km trasie z Mielca do Krosna. Meta zlokalizowana będzie na krośnieńskim rynku.

Pierwsi kolarze spodziewani są w Krośnie około godz. 13.30. Zanim dotrą na metę, dwukrotnie przejadą ulicami miasta. Trasa przejazdu jest następująca:

• pierwszy przejazd - ul. Białobrzeska, Rondo Zawodzie – w prawo, ul. Okrzei, Rondo Solidarności – w lewo, ul. Piłsudskiego, rynek (przejazd), ul. Sienkiewicza, plac Konstytucji 3-go Maja, ul. Wisłocza (w lewo), ul. Legionów, Rondo Niezapominajki (w prawo), ul. Niepodległości, ul. Korczyńska do Korczyny (w kierunku zamku w Odrzykoniu);

• drugi przejazd - ul. Białobrzeska, Rondo Zawodzie – w prawo, ul. Okrzei, Rondo Solidarności – w lewo, ul. Piłsudskiego, rynek.

Wyscig

Opublikowany przez Krosno24.pl na 30 czerwca 2017

- Na czas przejazdu zawodników i ekip technicznych ruch na drogach zostanie zupełnie wstrzymany. Dotyczy to również ruchu na drogach poprzecznych, łączących się z ulicami stanowiącymi trasę wyścigu. Utrudnienia w obrębie rynku, gdzie zlokalizowana zostanie meta, pojawią się już od godzin porannych – informuje magistrat.

Po pierwszym przejeździe na części ulic ruch drogowy zostanie przywrócony. Ulice w rynku będą wyłączone do zakończenia wyścigu, czyli do około godz. 17.

- Prosimy kierowców o stosowanie się do poleceń kierujących ruchem oraz nieparkowanie pojazdów już od godzin porannych wzdłuż ulic Piłsudskiego i Sienkiewicza - od poczty w stronę rynku i dalej do placu Konstytucji 3-go Maja – apelują organizatorzy, zachęcając jednocześnie mieszkańców do licznego kibicowania kolarzom.

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward