KFC wchodzi do Krosna

W Krośnie powstaje restauracja KFC, potwierdził właściciel sieci. Lokal będzie się mieścił przy ul. Bieszczadzkiej, a otwarty zostanie być może jeszcze w tym roku.
Na otwarcie KFC w Krośnie czekano od dłuższego czasu. Restauracja już powstaje

Temat wejścia do Krosna sieci KFC – międzynarodowej marki specjalizującej się w serwowaniu dań z kurczaka z charakterystyczną panierką – pojawił się wraz z rozpoczęciem budowy Centrum Handlowego VIVO! Krosno. Wiele osób spodziewało się, że to właśnie tam powstanie pierwsza w Krośnie restauracja sieci.

Nieoficjalnie wiadomo, że VIVO! także widziało KFC wśród najemców, ale ostatecznie do współpracy nie doszło.

Niemniej jednak w Krośnie powstanie restauracja KFC. Potwierdził to Adrian Wnęk, koordynator ds. PR firmy Amrest, właściciela KFC. Lokal znajdował się będzie przy ul. Bieszczadzkiej, po drugiej stronie hipermarketu Leroy Merlin.

Budowa już trwa. Obiekt nie należy jednak do sieci, ale do Kamila Pańki, miejscowego inwestora, który przez kilka miesięcy starał się zachęcić KFC do otworzenia w Krośnie restauracji. Amrest będzie dzierżawił od niego budynek.

Budynek nie należy do KFC, jest własnością lokalnego inwestora

- Od dawna słyszałem, że w Krośnie przydałoby się KFC. Takie opinie pojawiały się m.in. na forum portalu Krosno24.pl, a ich nasilenie nastąpiło po rozpoczęciu budowy centrum handlowego VIVO! - opowiada inwestor. Restauracja będzie miała powierzchnię około 250 mkw. oraz usługę Drive Through, umożliwiającą złożenie i odbiór zamówienia bez wysiadania z samochodu.

- Jestem przekonany, że KFC znajdzie w Krośnie klientów. Restauracja będzie miała doskonałą lokalizację – przy drodze prowadzącej w Bieszczady, obok centrum handlowego i hipermarketów budowlanych. W przyszłości obok niej będzie także przebiegać tzw. droga G. Liczę także, że korzystać z niej będą odwiedzający licznie Krosno Słowacy, którzy z pewnością kojarzyć będą markę – mówi Kamil Pańko.

Atutem KFC ma być doskonała lokalizacja

Według informacji przekazanych przez firmę Amrest, restauracja zostanie otwarta w przyszłym roku. Jak informuje inwestor, prace budowlane są jednak na tyle zaawansowane, że być może uda się otworzyć KFC jeszcze w tym roku.

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward