Jak rozkręcić swój biznes? Bezpłatne warsztaty w WUP

Jak przygotować biznesplan, jak zadbać o marketing, czy jak otrzymać dotację? - to tylko kilka zagadnień, które poruszane będą na organizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy bezpłatnych warsztatach z zakresu przedsiębiorczości. Zajęcia odbędą się w 4 listopada w Krośnie.
Warsztaty przeznaczone są dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy

Warsztaty zatytułowane "Przedsiębiorczy na rynku pracy" organizuje Centrum Informacji i Planowania Kariery WUP. Zajęcia mają charakter porady grupowej dla osób dorosłych –bezrobotnych i poszukujących pracy, studentów i absolwentów szkół, zainteresowanych zagadnieniami związanymi z ekonomicznymi podstawami przedsiębiorczości.

- Warsztaty poprowadzi ekspert zewnętrzny o szerokiej wiedzy i doświadczeniu w zakresie zakładania działalności gospodarczej, w pracy z osobami potrzebującymi wsparcia w realizacji planów zmierzających do rozpoczęcia działalności, trenera i szkoleniowca m.in. z dziedziny przygotowywania biznesplanów, marketingu, analizy rynku i aplikowania o środki pomocowe – informuje WUP.

Zajęcia trwają 4 godziny, a jej uczestnicy najpierw wysłuchają wykładu, a następnie pracować będą w grupach oraz indywidualnie wezmą udział w ćwiczeniach praktycznych i dyskusji. Organizatorzy przygotowali dla nich także pakiet materiałów szkoleniowych. Chętni będą mogli również skorzystać z pomocy w diagnozowaniu swoich zainteresowań i predyspozycji zawodowych oraz kompetencji za pomocą testów.

Zajęcia odbędą się w piątek 4 listopada przy ul. Lewakowskiego 27. Zgłoszenia przyjmowane są do 3 listopada, telefonicznie: 13 43 649 17, mailowo: ciz-krosno@wup-rzeszow.pl lub osobiście w siedzibie Centrum przy ul. Lewakowskiego 27.

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward