Gdzie z dzieckiem na Mikołaja?

W najbliższych dniach św. Mikołaj pojawi się w Krośnie wielokrotnie. Będzie wręczał dzieciom prezenty i pozował do wspólnych zdjęć. Zobacz, gdzie i kiedy można go spotkać. Będzie także kilka okazji, aby samemu zostać św. Mikołajem i obdarować kogoś bardziej potrzebującego.
Na lotnisku, na rynku i w salach zabaw - okazji do tego, aby św. Mikołaj wręczył naszym pociechom prezenty będzie sporo

Św. Mikołaj na lotnisku

Wizyta św. Mikołaja na lotnisku stała się już tradycją. W tym roku św. Mikołaj pojawi się tam w niedzielę 4 grudnia, o godz. 12.00. Jeśli pogoda dopisze – wyskoczy z samolotu ze spadochronem.

Prezenty, które wręczał będzie św. Mikołaj, przynosić można do lotniskowej spadochroniarni w sobotę (3.12) w godz.14.00-16.00 lub w niedzielę w godz. 9.00-11.30. Zainteresowani proszeni są o kontakt z Mikołajem Wiesławem (tel. 605 964 570) lub jego pomocnikiem Maciejem (tel. 693 033 644).

Mikołaj na rynku

"We wtorek 6 grudnia, w godz. 16.00-19.00, na krośnieńskim rynku zjawi się św. Mikołaj. Milusińscy uczestniczący w spotkaniu będą mieć okazję, aby wziąć udział w super zabawie i zostać Pomocnikiem Mikołaja. Wieczorem rozświetlimy krośnieńską starówkę. Nie zabraknie wesołych i rozśpiewanych występów, konkursów i zabaw. W wyjątkowej Mikołajowej Grocie z pomocą rodziców wręczymy też milusińskim prezenty" – zaprasza na rynek magistrat.

Mikołaj w BlaaBluu

Na spotkanie ze św. Mikołajem zaprasza Sala zabaw BlaaBluu (ul. Kolejowa 27). Mikołaj odwiedzi ją w niedzielę (4.12) o godz. 16.00. Przygotowania do wizyty rozpoczną się pół godziny wcześniej. Mikołaj będzie rozdawał prezenty, a także pozował do wspólnych zdjęć. Wstęp w cenie godziny zabawy.

Mikołaj w Fikolandzie

W niedzielę (4.12) św. Mikołaj zawita także do Fikolandu (ul. Jagiellońska 5). Oprócz wręczania przyniesionych przez rodziców prezentów (muszą być podpisane), każde dziecko otrzyma od św. Mikołaja słodką niespodziankę.

Mikołaj w Pałacu Polanka

W niedzielę 4 grudnia, w godz. 12.00-16.00, św. Mikołaj pojawi się w Hotelu Pałac Polanka (ul. Popiełuszki 103). W programie spotkania animacje, zabawy i słodki poczęstunek. Mikołaj będzie oczywiście wręczał prezenty, które powinny być wcześniej przekazane do recepcji hotelu (tel. 13 492 44 55). Wstęp – 10 zł / dziecko.

Kierownictwo hotelu zachęca, aby spotkanie ze św. Mikołajem połączyć z brunchem. Szczegóły tutaj.

Mikołaj w domu

Wśród publikowanych na portalu ogłoszeń można znaleźć kilka ofert zamówienia wizyty św. Mikołaja do domu.

"Tanio, solidnie i profesjonalnie" wręczy dzieciom prezenty św. Mikołaj, z którym można się skontaktować pod numerem telefonu 733 699 870.

"Niepowtarzalna okazja, by twoje pociechy były zaskoczone wizytą prawdziwego św. Mikołaja w towarzystwie elfa. Zadzwoń: 736 775 517" – ogłasza się kolejny Mikołaj.

"Twoje dzieci wierzą w św. Mikołaja? - pomożemy Ci tę wiarę podtrzymać! Twoje dzieci już przestały wierzyć w św. Mikołaja? Na nowo wzbudzimy w nich wątpliwości" – zapewnia "profesjonalny, sympatyczny, pełen humoru, wesoły i do tego śpiewający" Mikołaj, który chętnie pojawi się na imprezie mikołajkowej w domu, przedszkolu lub szkole. Wedle życzenia Mikołaj może przyprowadzić śnieżynkę. Kontakt telefoniczny: 660 302 772.

Mikołajki to także szansa, aby pomóc innym. Okazji ku temu również nie brakuje

Ty też możesz zostać św. Mikołajem

W sobotę (3.12) odbędzie się w Krośnie kilka imprez, podczas których samemu można się będzie wcielić w rolę św. Mikołaja, biorąc udział w zbiórkach środków i podarunków dla tych, którym radość przyniesie najmniejszy nawet gest czy mikołajkowy prezent.

• W ramach Moto Mikołajek, które zaczną się o godz. 12:00 na parkingu przed halą sportową przy ul. Bursaki 29, prowadzona będzie zbiórka darów dla dzieci z Domu Dziecka. Szczegóły tutaj.

• Z myślą o najbardziej potrzebujących rodzinach z powiatu krośnieńskiego swoją zbiórkę darów organizuje Stowarzyszenie Nocna Jazda Samochodem Bez Celu. Specjalny mikołajowy zlot odbędzie się na parkingu przy moście na ul. Okrzei 1. Początek godz. 21.00. Więcej informacji tutaj.

• Kiermasz świąteczny na rzecz zwierzaków przebywających pod opieką OTOZ Animals Krosno organizuje z kolei SP nr 4 (ul. Powstańców Śląskich 37). Impreza odbędzie się w godz. 9.00-12.00, a w jej trakcie będzie można kupić m.in. zabawki, rękodzieło artystyczne i dekoracje bożonarodzeniowe. Dodatkowo odbędzie się zbiórka do puszek. Mile widziane będzie przyniesienie karmy dla kotów (szczególnie karmy junior dla małych kotków), żwirku, legowisk i innych akcesoriów niezbędnych zwierzętom. Organizatorzy zaplanowali także zabawy dla dzieci pod okiem instruktorki ze szkoły tańca Vida Dance. Szczegóły tutaj.

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward