Galeria EliJot: nowy właściciel i nazwa, ale plany bez zmian

Galeria EliJot zmieniła nazwę na Galeria Krosno. To efekt zmiany właściciela obiektu, który deklaruje, że poza szyldem nic się w obiekcie nie zmieni. Podtrzymuje także plany rozbudowy galerii.
Już nie EliJot, ale Krosno. Poza szyldem wszystko w galerii pozostać ma bez zmian

Jesienią 2016 roku dotychczasowy współudziałowiec Galerii EliJot Grzegorz Kondracki odkupił od Józefa Guzika udziały, stając się jedynym właścicielem obiektu.

Wraz ze zmianą właściciela zapadła decyzja o zmianie nazwy galerii, która nazywa się teraz Galeria Krosno. - Krosno, ponieważ obiekt jest w Krośnie – tłumaczy krótko genezę nowej nazwy Grzegorz Kondracki, podkreślając jednak, że zarówno zmiana nazwy, jak i właściciela nie zmienia nic dla klientów obiektu. - Kontynuujemy dotychczasowe działania, nie będzie żadnej rewolucji wśród najemców lokali.

Nowy właściciel podtrzymuje plany rozbudowy obiektu, ale nie chce składać deklaracji, kiedy prace się rozpoczną, a tym bardziej zakończą

Nowy właściciel podtrzymuje także ogłoszone pod koniec 2015 roku plany rozbudowy galerii, dzięki której w obiekcie powstać ma 20-25 nowych lokali. Grzegorz Kondracki zaznacza jednak, że rozbudowa nie jest stuprocentowo pewna. - Żadne umowy nie zostały jeszcze podpisane, wszystko wyjaśni się do końca marca, dlatego nie chcę składać deklaracji co do terminu zakończenia robót. Nie wykluczone bowiem, że do rozbudowy w ogóle nie dojdzie – mówi.

Efekt powstającego przy ul. Bieszczadzkiej VIVO! Krosno? - Nie postrzegam VIVO! jako zagrożenia – zaprzecza Grzegorz Kondracki. - Oczywiście, gdy już powstanie, klienci mogą się rozłożyć, ale z drugiej strony obiekt ściągnie na zakupy do Krosna dużo nowych osób z regionu, którzy przyjadą także do nas. Za nami przemawia o wiele lepsza lokalizacja w centrum miasta.

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward