Biennale fotografii: ostatni dzwonek na przesłanie zdjęć

Do niedzieli 10 grudnia przesyłać można zdjęcia do organizowanego przez Muzeum Rzemiosła w Krośnie Biennale Fotografii "Krosno. Miasto i ludzie – światło". Dla autorów najlepszych prac przewidziano nagrody pieniężne i rzeczowe.
Muzeum Rzemiosła liczy na pomysłowość fotografów
P. Krupa, T. Okoniewski, N. Dubiel, P. Niepokój-Hepnar

Biennale Fotografii na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń artystycznych w mieście. Tematem konkursu od początku jest Krosno, interpretowane przez fotografów, tak profesjonalistów jak i amatorów, w różnoraki sposób. Motywem przewodnim 9. już edycji jest światło. - Bawcie się światłem, wykorzystajcie jego moc, bądźcie kreatywni - wstrzelcie się w temat! – zachęcają organizatorzy.

W konkursie przewidziane są nagrody. Nagroda główna - Grand Prix - warta jest 2 tys. zł. Wybrane prace zostaną także zaprezentowane na wystawie pokonkursowej, której wernisaż odbędzie się 18 stycznia 2018 r., a także opublikowane w katalogu.

Prace wraz dokumentami konkursowymi należy przesłać lub dostarczyć osobiście do niedzieli 10 grudnia, do Muzeum Rzemiosła w Krośnie (ul. Piłsudskiego 19).

Regulamin konkursu oraz karty zgłoszeniowe dostępne są na stronie Muzeum Rzemiosła.

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward