DYSKUSJE
Krośnieński Nikodem Dyzma -Towarzysz Piotrowicz z PiS
reaktywator
27.12.2022 21:23

Aż 839 AFER PiS i Solidarnej Polski

wiesci24.pl/2018/11/08/lista-100-afer-pis-solidarn(...)/

reaktywator
na forum od listopada 2017
salvator_mundi
07.08.2022 08:44

Smutno się robi kiedy widzę jak zatwardziały kiedyś komunista dzisiaj śmieje się Polakom prosto w oczy i zajmuje w kraju ważne stanowisko.Dzisiaj każdy mówi że nic złego wtedy nie robił.Każdy był dobry-wręcz pomagał oskarżonym.To pytam się, gdzie się podziali ci źli. Ci ludzie powinni mieć zakaz obejmowania jakichkolwiek państwowych stanowisk, i to już od dawna.Do końca życia powinna ich prześladować myśl o zamordowanych oraz niesłusznie aresztowanych Polakach, którzy walczyli o niepodległą Polskę.A w zamian za to co dostali od kraju. Wstyd i hańba że ci ludzie nie ponieśli jeszcze kary. A emerytury-niech im wypłaca PZPR albo Rosja a nie państwo Polskie. Yorgosowate glisty.

salvator_mundi
na forum od września 2021
orlandus
14.01.2022 08:19

Ogorkujurku nie idź tą drogą... Chciałbym doczekać czasu aby Na krośnieńskim rynku zostala ustawiona scena wstydu i hańby. Wiesz co to jest??? Każdy może Cię obrzucić łajnem... BabinetzFrydrychTowarzyszz. Mam pytanie Poseł Babinetz wróci do Krosna i dalej będzie otwierał wrota tkz starucha. Co do Pana Sienkiewicza nie dziwię się mu że miał jakąś zapaść to co się dzieje za króla Jarosława przekracza wszelkie granice. Ogórek czy Pan" europolosel BRz...a porzucił coś za co zabrali mu prawo jazdy??? I jeszcze jedno masło średnio po 9 PLN. Rachunki za gaz prognozowane wg waszych Prze.... ów Obajtka i Sasina dwa razy w górę. Ogórek nie wiem ile masz lat ale ja mam dzieci,, które mają marzenie: godnie żyć w Polsce. Jeżeli po 22 latach pracy zarabia się najnizsza krajowa wybacz gościu ale więcej nic nie pisz.

.

orlandus
na forum od listopada 2017
redeemer
13.01.2022 15:24

Być może i był "pod wpływem", tego nie wiem.Ale jakos piSSuary maja krótką pamięć.Nie zapominajmy o "wiem cos tam, cos tam" posłance z pisu, o właścicielu Saby, który ledwo trzymał się na nogach i bełkotał wychodząc z sejmu - wtedy też z pisu, o pośle Pęku, który "zasłabł i spał na korytarzach sejmu czy choćby o wyczynach z melexem nawalonego karskiego i zbonikowskiego, albo o "spacerze" nawalonego Hoffmana na placu Madrytu - a był to służbowy wyjazd, na Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy.U innych drzazgę w oku widzicie ale u siebie belki nie dostrzegacie, tępe piSSuary...

redeemer
Konto zablokowane
skynet
13.01.2022 14:35

Cytując pisiackiego klasyka:

Ciemny lud wszystko kupi

I obserwując tępego, pisiackiego suwerena.....kupił.

skynet
na forum od listopada 2017
igarashi
13.01.2022 13:46

Macie tu swoje wolne media ciemniaki

Droga życia Waltera jest równie klarowna jak przejrzyste były mowy pierwszych sekretarzy Komitetu Centralnego PZPR, której był członkiem. W latach 70. był autorem najpopularniejszego programu telewizyjnego epoki gierkowskiej – Studia 2. Jak ujawnili niedawno historycy z IPN, w lutym 1983 r. ówczesny rzecznik rządu komunistycznego Jerzy Urban zaproponował utworzenie w MSW specjalnego pionu służby propagandowej, który miałby się zająć głównie programowaniem i realizacją „czarnej propagandy”. Na szefa Urban zaproponował właśnie... Mariusza Waltera. W praktyce „walterowcy” mieli tworzyć własne programy telewizyjne, radiowe, reportaże itd., które „wykorzystywaliby dziennikarze pracujący w odpowiednich środkach masowego przekazu”. Pion służby propagandowej miałby także prowadzić „przemyślaną, zręczną i stałą kampanię na rzecz zmiany obrazu SB, MO i ZOMO w społeczeństwie”. Szef MSW gen. Kiszczak, nie chcąc reformować całej struktury MSW, a taka byłaby konsekwencja przyjęcia propozycji Urbana, pionu „czarnejpropagandy” nie utworzył.

Za to rok później Mariusz Walter stanął na czele powstałej w... Panamie firmy ITI – dzisiaj właściciela stacji TVN. I Legii Warszawa – której ochroną zajmują się firmy założone i kierowane przez funkcjonariuszy Milicji Obywatelskiej i ZOMO.

igarashi
na forum od grudnia 2020
salvator_mundi
13.01.2022 10:12

Nie wiem czy Sienkiewicz był pijany, ale wiem że swego czasu, pani posłanka Elżbieta Kruk z Prawa i Sprawiedliwości była pijana, w godzinach pracy. Do dzisiaj można znaleźć filmik na YouTube, gdzie ta pani odpowiadając na pytania dziennikarzy, bełkotliwie mówi o sobie, że potrafi dobrze pracować, że potrafi coś tam , coś tam. Cały ten incydent nie przekreślił jej kariery, gdyż w wyborach w 2019 do Europarlamentu, zdobyła mandat, do czego przyczynił się sam Jarosław Kaczyński, lobbując za jej kandydaturą wśród wyborców.

Ale gdy ogórkowate nie mają żadnych argumentów na obronę Piotrowicza to bełkoczą po pijaku byle co...

salvator_mundi
na forum od września 2021
semyo
13.01.2022 09:23

Radioryjna baranina ocenia wszystkich wedlug siebie:) nie każdy chleje jak wy towarzyszu ogóriec:):)

semyo
Konto zablokowane
ogorekjurek
13.01.2022 00:07

PO Partia Ochlaptusów i nałogowych alkoholików. Dzisiaj podczas głosowania w sejmie, poseł Bartłomiej Sienkiewicz wszedł chwiejnym kroczkiem i dziwną czkawką na salę sejmową. Czyżby to była "choroba filipińska" i "pomroczność jasno - ciemna". ;-D

ogorekjurek
Konto zablokowane
reaktywator
11.01.2022 13:39

A coś Ty @zbych Pegasus, że wiesz jak głosowałem, czy PiSowskim zwyczajem normalnie mnie obrażasz i pomawiasz?

reaktywator
na forum od listopada 2017
/4
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA