FORUM
Krośnieński Nikodem Dyzma -Towarzysz Piotrowicz z PiS
person reaktywator
11.08.2019 23:29

Sztuczne łzy w ilości które uległy by przetermionowaniu w przypadku używania przez jedną osbę, a nawet rodzinę???!!!

person
reaktywator
na forum od listopada 2017
person Kurio1
10.08.2019 15:13
Stanisław Piotrowicz jest osobą, która w świetny sposób odzwierciedla hipokryzję obozu władzy, a także fakt, że jak tak dalej pójdzie, to dobra zmiana puści wszystkie kabarety z torbami. Ten poseł PiS, będąc szefem sejmowej komisji sprawiedliwości, znany jest głównie z tego, że w czasach PRL był prokuratorem, który ścigał opozycyjnych działaczy. Na samym początku tej kadencji Sejmu to w dużej mierze jego rękoma nastąpił demontaż Trybunału Konstytucyjnego....
Trzeba sobie jasno powiedzieć, że pan poseł Piotrowicz, jako jedna z twarzy sądowej reformy PiSu, to groteska na miarę dotychczas w naszej polityce niespotykaną.Zdążyliśmy się już co prawda przyzwyczaić, że dla obozu zjednoczonej prawicy białe jest czarne, a czarne jest białe, zaś wszechobecna propaganda mediów narodowych wytłumaczy nam wszystko, ale działalność Piotrowicza to jest coś, co nie poddaje się żadnym wyjaśnieniom…

Co do lotu z Kuchcińskim, czy poseł Stanisław Piotrowicz kłamał? Być może minął się on z prawdą przy swoich tłumaczeniach dotyczących podniebnych rejsów w towarzystwie marszałka Kuchcińskiego?

Piotrowicz twierdził, że leciał samolotem tylko ze względu na chorą żonę, która miała mieć ze sobą leki otrzymane w warszawskim Instytucie Hematologii i Transfuzjologii. Lek – zdaniem Piotrowicza – znajdował się w stanie silnego zamrożenia. Podróż motywowana była więc jak najszybszą potrzebą umieszczenia cennego lekarstwa w zamrażarce.

Portal gazeta.pl o zasadność tłumaczeń Piotrowicza zapytał doktora Pawła Grzesiowskiego, specjalistę z zakresu terapii zakażeń i immunologii. „Wyobrażam sobie, że w grę wchodzą jakieś preparaty stosowane w chorobach krwi. Obecnie nie wydaje się pacjentowi preparatów krwiopochodnych w stanie zamrożonym. Osocze czy krioprecypitat są przechowywane w stanie zamrożenia, ale stosowane wyłącznie w obszarze medycznym, bo może to zrobić jedynie uprawniona służba krwi” – stwierdził dr Grzesiowski.
person
Kurio1
na forum od listopada 2017
FORUM TWOJE KONTO
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
phone 13 493 44 44
REKLAMA