FORUM
Podjazd przed 8 rano pod szkołę nr 15 w Krośnie
person anka_dw
09.11.2018 16:58

To jest dramat. Mieszkam w bloku tuż obok szkoły, i żeby wyjechać z parkingu - trzeba mieć stalowe nerwy, żelazną cierpliwość i trochę bezczelności, bo bez wymuszenia stoisz na wstecznym 10minut. A rodzic musi podjechać pod bramę, wysiąść, wyjąć dziecku plecak, pomóc założyć mu na plecy, pocałować, pomachać, wrócić i jeszcze coś poradzić, pocałować, pomachać, wsziąść do samochodu, sprawdzić, czy dziecko aby na pewno wchodzi w dobre drzwi.. A to wszystko w akompaniamencie klaksonów stojących w korku aut. Potem ten rodzic odjeżdża, i kolejny wjeżdża pod bramę, wysiada, wyjmuje... Szlag człowieka trafia. A zrobili z tyłu zatoczkę, coś na kształt kiss and ride. Korki są nadal. A zdarzają się jeszcze spryciarze, którzy zostawiają samochody na łuku, i idą sobie odprowadzić dziecię do szatni. I co, że wszystkich zablokował. I co?

Uff.. trochę mi zeszło ciśnienie:)

person
anka_dw
na forum od listopada 2017
person wiosna08
10.06.2018 10:21

katastrofa, pytanie dlaczego rodzice np. 8-10 latka muszą zawieżć dziecko pod samą szkołę? nie wystarczy wysadzić na parkingu pod 'kwadraciakiem'? nie wychowujmy  niezaradnych dzieci, które trzeba odprowadzić pod drzwi. Ruch od razy by się zmniejszył i 2szyscy by na tym skorzystali: dzieci, rodzice, rodzice przedszkolaków i mieszkańcy.

person
wiosna08
na forum od listopada 2017
person ivamela
01.06.2018 16:18
Co sądzicie na ten temat? Rano jest dramat. Podjazd od przychodni to slalom. Samochody przy przedszkolu zaparkowane blokują jeden pas i ci co myślą, że jadąc od szkoły będą szybsi i bardziej przebiegli.
person
ivamela
na forum od listopada 2017
FORUM TWOJE KONTO
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
phone 13 493 44 44
REKLAMA