DYSKUSJE
Wstrząs w Urzędzie Miasta. Odchodzi Tomasz Soliński, wiceprezydent
foks9
03.05.2024 21:05

w CV pana Solińskiego brakuje mi kariery piłkarskiej w "Zorzy" Łęki Dukielskie

foks9
na forum od listopada 2017
nick12
02.05.2024 08:10

Jakoś tak nie jetstem przekonany do tezy, że PP nagle zmienił styl zarządzania ludźmi i sposób przydzielania kompetencji. Raczej chodzi o coś innego a jak nie wiadomo co co chodzi to zawsze chodzi o to samo.

www.krosno112.pl/artykul/19405,rosnie-zadluzenie-k(...)

nick12
na forum od listopada 2017
shadow1965
01.05.2024 10:13

No cóż gość wykształcony... może czuje pismo nosem. Zmienia się władza pewnie będzie rozliczać poprzednią więc lepiej nie być na celowniku. Szczury uciekają z tonącego okrętu. Po co się narażać? Nie będę wyliczał podejrzanie wysokich inwestycji w bezsensowne projekty bo każdy je może znaleźć. Ostatnio tylko skanowanie całego miasta które ciągle przechodzi metamorfozę albo zazielenienie Rynku w Krośnie. 6 mln zł na nową zieleń - wizualizacja nie powala - za tą kwotę można mieć dzunglę na całym wzgórzu starówki i wiele wiele innych durnych inwestycji. Kapitan schodzi ze statku ostatni. Współpracownicu mówią panu Piotrowi, że to był honor służyć miastu razem z nim.

shadow1965
na forum od listopada 2018
obiektywny
01.05.2024 00:05

biografia i doświadczenie bardzo bogate.... przeczytałem kilka razy ,i ja prosty chłop chcę wiedzieć na czym się znał ...tak konkretnie...

absolutnie nie neguję kompetencji , proszę szanownego redaktora o opublikowanie listy osób kompetentnych i mniej kompetentnych w urzędzie :)sam pan to ustala? te artykuły to przedszkole...

obiektywny
na forum od lipca 2023
AG
30.04.2024 22:31

Jestem w szoku. Ja widziałem to tak:

Piotr Przytocki - Prezydent,

Tomasz Solinski - z-ca Prezydenta ds inwestycji,

Michał Baran - z-ca Prezydenta ds edukacji i sport (naturalnia scheda po ojcu)

Za 5 lat (z "namaszczenia" Piotra Przytockiego):

Tomasz Soliński - Prezydent,

Michał Baran - z-ca Prezydenta ds edukacji i sportu

AG
na forum od listopada 2017
kromer
30.04.2024 22:02

Czytam osiągnięcia gościa i jestem w szoku . Dzień ma 24 h miesiąc około 30 dni . Jakim cudem facet zdołał wygospodarować taki ogrom czasu by wypełnic tyle funkcji Może ktoś to rozumie . Pobierznie przeglądając w tym samym czasie w pracował w różnych instytucjach jak to możliwe? Coś czuję że kasa czyni cuda

kromer
na forum od lutego 2018
kurnachata
30.04.2024 21:33

Co się dzieje? Czy z naszym Krosnem jest aż tak ciężko? W sumie to było wiadome że sztab Piotrowy się utrzyma bo kandydowali tylko sami swoi np. Tomek Biały z rady Miasta - od wielu lat sługa Piotra, eks-Katecheta Prezes Karpat który nie raz musiał leżeć krzyżem w salonie prezydenckim aby dostać dofinansowanie dla Karpat, Starowiejska z urzędu Miasta. Tu nagle dymisje samoistne.

kurnachata
na forum od listopada 2017
franek
30.04.2024 19:07

Hmmm, 23 pozycje w temacie członkowstwa w różnych gremiach i osiągnięciach w wyksztalceniu/kursach. I to, że nie podoba mu się sposób zarządzania PP. Ma prawo do własnego zdania. Zatem dlaczego nie startowal na prezydenta? Nie neguję jego kompetencji, bo pewno te posiada. Ale może strategia prezydenta jest nieco inna panie obecnie radny? Może i obecny prezydent nie ustrzegł się błędów. Ale kto nic nie robi ten nie popełnia błędów. Oprócz tego, ze nic nie robi.

franek
na forum od listopada 2017
maupa
30.04.2024 18:59

Nie odchodzi tylko idzie. Na pochód 1 maja idzie :)

maupa
na forum od listopada 2017
kardiodzik
30.04.2024 17:38

Poprawcie mu to wykształcenie, bo 2 x jest skopiowane i wygląda jakby miał 6 kierunków / szkół zrobionych

kardiodzik
na forum od lipca 2021
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA
Reklamę wyświetlono 5549 razy