DYSKUSJE
Coś w Krośnie pękło, coś się zmieniło. Jak Marsz Równości skruszył beton
rydzycus
03.09.2023 21:53

Ale się 'katoliki' cudzym odbytem interesują:):):)

rydzycus
Konto zablokowane
obiektywny
03.09.2023 21:21

zawsze powtarzam... z Biedronia odbytu nie będzie dobrobytu.

obiektywny
na forum od lipca 2023
sunsabik
03.09.2023 13:36

Inna jakość życia nastanie po marszu. To zmienia wszystko...teraz będziemy żyć jak ludzie a nie jak dziady jakie. To zupełnie inny poziom. Marsz to remedium na wszystkie problemy miasta śkła. Tak trzymać-grunt to ideologia a reszta sama się zrobi.

sunsabik
na forum od listopada 2017
obiektywny
01.09.2023 22:26

Coś w Krośnie pękło, coś się zmieniło. Jak Marsz Równości skruszył beton,....

rzeczywiście ...świat już nigdy nie będzie ten sam

obiektywny
na forum od lipca 2023
weber61
31.08.2023 13:28

Jeśli unia europejska nadal będzie szła drogą przyjmowania uchodzcow i promowania różnych dziwych ideologii to pewne jest że faszyzm się odrodzi a wtedy wzory będą brane z rosji putina.

weber61
na forum od listopada 2017
AG
31.08.2023 11:27

"Tak jak jedni mają prawo do tęczowej afirmacji, tak inni mają prawo do swojego konserwatyzmu, ważne żeby się wzajemnie szanować i nie prowokować. Tolerancja nie jest synonimem akceptacji, to że toleruję osoby LGBT nie znaczy że nie mogę mieć swojego zdania i muszę się zgadzać z ich poglądami. Mogę przecież mieć inne poglądy. No, chyba a że nie mogę bo ktoś wyznaje za Marcusem tolerancję represyjną- termin ukuty przez niego w latach 60'."

Brawo @black_crow

Dokładnie tak samo myślę. Wiem, że są od setek, tysięcy lat, ale niech się z tym nie afiszują. Co kto robi w swoich "czterech ścianach" w nocy, w łóżku, to jego sprawa. Krótko - toleruję, ale nie akceptuję. I ... w ramach równoupranienia, wolności, wolności słowa, jednostki i jej pogladów ... mam to do tego prawo. Więc nie każcie mi/nie zmuszajcie mnie, abym myślał inaczej.

AG
na forum od listopada 2017
ozyrys1
31.08.2023 10:47
wyróżnione przez moderatora

Dobrze, że pojawiła się konkurencja dla tych pielgrzymek i marszów katolickich.

ozyrys1
na forum od lipca 2020
Gafa
31.08.2023 10:02
wyróżnione przez moderatora

Do tych niby katolików wierzących: "Dał Stwórca człowiekowi wolną wolę i nakazał czynić sobie ziemię poddaną"

Każdy człowiek ma sposób na swoje przeżycie tych chwil na ziemi, i jego sposób, wg niego jest taki, a nie inny, nie mój, nie twój i nam g... do tego, jak żyjemy, jak się ubieramy, co jemy i z kim sypiamy, czy w karty gramy....tyle w tym temacie, spacerowania i braku zgody na narzucanie nam kagańca na twarz. Jeszcze jesteśmy wolnymi ludźmi, a niektórym wydaje się że posiadają monopol na mądrość.

Gafa
na forum od listopada 2017
rydzoch
31.08.2023 10:01

Kiedy marsz księży którzy nie odróżniają kobiety od ministranta?

rydzoch
Konto zablokowane
trw_krosno
31.08.2023 07:20
wyróżnione przez moderatora

Witam!

Czytam Wasze wypowiedzi i mam mieszane uczucia.

Matka rodzi dziecko, wychowuje je, kształci i potem okazuje się, iż ma inne preferencje. To co ma zrobić? Oddać, wyrzucić? Nie, nie... Kochamy Was takie, jakie jesteście z wszystkimi Waszymi ułomnościami, wadami i zaletami. Matki zawsze będą "stały murem" za swoimi dziećmi. Taka jest rola matki - kochać, wspierać i bronić...

Pozdrawiam wszystkich piszących. Więcej zrozumienia, empatii i tolerancji. KD

trw_krosno
na forum od stycznia 2018
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA