DYSKUSJE
"Osoby queerowe również tu są". Marsz Równości przejdzie ulicami Krosna
reaktywator
27.08.2023 10:59

@hejter, a ta twoja strefa komfortu to przyPiSywanie nie takim jak ty "problemów z psychiką", zaprzeczanie faktom i umieszczanie takich osób pomiędzy psem, a kotem gdyż ty uważasz, że to coś wymyślonego? Może warto samemu przyjrzeć się swojej psychice albo odnieść się i zweryfikować to co stwierdził bodajrze @rydzoch, że 99% LGBT to katolicy - to jak to jest wg ciebie, jeśli tak jest jest to kara boża, są "wcieleniem zła" co już Kaczyński przyPiSał komuś innem itd.?

Ps. W poprzednim wpisie omyłkowo @skynet umieściłem w gronie @@hejter itp., przepraszam.

reaktywator
na forum od listopada 2017
ozyrys1
27.08.2023 08:42

Lepszy taki marsz niż pielgrzymka lub procesja na czarno, organizowana przez kk.

ozyrys1
na forum od lipca 2020
bozy_dar
27.08.2023 00:17

LGBT już nie jest nośne, więc przerzucili się na osoby queerowe, bo takie osoby może bardziej działają na wyobraźnie ich durnego elektoratu (nie wiedzą nawet, z czym takie osoby muszą się mierzyć) a forumowe przygłupy mieszają ich z błotem bo przeszli publiczną ulicą.

bozy_dar
na forum od listopada 2017
rydzoch
27.08.2023 00:05

To poczytaj swoje głupoty, hipokryto...ciebie ktoś wysyła do psychiatry i z ciebie szydzi?

rydzoch
Konto zablokowane
hejter
26.08.2023 23:51

To nie ja robie marsze i wmawiam coś innym. Jestem szarym człowiekiem, który nikomu nie przeszkadza, a jak ktoś wymyśla publiczne happeningi to wtedy się wypowiadam. Mam prawo.

hejter
na forum od marca 2018
rydzoch
26.08.2023 22:59

Więc się nie wpierdzielaj w życie innych...i nie baw się w psychiatrę bo za malutki jesteś...

rydzoch
Konto zablokowane
hejter
26.08.2023 22:54

@rydzoch w sumie racja, tak samo jestem przeciwnikiem kościoła. Również istniej sobie, będzie istniał, ludzie wierzą i super ale niech każdy żyje swoim życiem i się nie wpierdziela w moje;)

hejter
na forum od marca 2018
hejter
26.08.2023 22:50

@rydzoch w sumie racja, tak samo jestem przeciwnikiem kościoła. Również istniej sobie, będzie istniał, ludzie wierzą i super ale niech każdy żyje swoim życiem i się nie wpierdziela w moje;)

hejter
na forum od marca 2018
rydzoch
26.08.2023 22:33

"Ale czemu ktoś ma nasz uczyć i przekonywać do czegoś wymyślonego?"

Tak samo odnoszą się osoby niewierzące gdy kościół włazi z butami w ich życie:)

rydzoch
Konto zablokowane
rydzoch
26.08.2023 22:33

"Ale czemu ktoś ma nasz uczyć i przekonywać do czegoś wymyślonego?"

Tak samo odnoszą się osoby niewierzące gdy kościół włazi z butami w ich życie:)

rydzoch
Konto zablokowane
/6
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA