DYSKUSJE
Sezonova. Restauracja w rytmie pór roku
razr
29.05.2023 07:43

@kardiodzik widzę poziom polskści na 130% wywaliło, bardzo to godne oceniać ludzi po wyróżnikach tablich rejestracyjnych mimo iż od ponad roku podczas wykonywania rejestracji nie trzeba ich nawet wymieniać. Wiadomo, że bardzo wielkomiejskie jest wydanie jednej dniówki na obiad dla dwóch osób ale przecież ludzie w Krośnie nie potrafią się bawić i nie chcą wydawać pieniędzy w lokalach. Bawią mnie wszelkie "apele" lokalnych przedsiębiorców i porównywanie cen do innych dużch miast, otóż w dużych miastach są też inne zarobki niż na zapomnaiej przez wszystkich Galicji.

Nie żebym opluwał to miasto bo Krosno uwielbiam ale żałose jest porówywanie się np do Rzeszowa czy Krakowa "bo w tam to się płaci więcej za to samo a u nas jest taniej"

razr
na forum od listopada 2017
kardiodzik
27.05.2023 17:37
wyróżnione przez moderatora

korzen0409 - w Krośnie tego typu restauracje długo się nie utrzymają... W tym mieście jest z 25 lokali oferujących jedzenie, z czego może 1/4 stoi dobrze finansowo, reszta raczej słabiutko a po czasie pewnym pada... .

2 kebaby na okrągło i te same, jakiś nowy jak się otwiera to dobrze jest tylko 1-2 miesiące, potem tną koszty i to widać więc ludzie odchodzą to tych dwóch, które są najdłużej... To samo w restauracjach... Na lwowskiej jedna, na rynku dwie, makdonald to wiadomo, coś tam stęka na guzikówce co jakiś czas i tyle...

Śfinkson padł - w Rzeszowie / Krakowie tak coś jest nie do pomyślenia, żeby lokal sieciowy się zamknął...

Kiedyś tu było nawet Dagrasso chyba, zdechło po pół roku...

Tam to działa bo są ludzie i są pieniądze do wydawania, tutaj mimo, że konkurencja 5 x mniejsza niż w Krakowie to ludzie chcą dużo i tanio czyli zupa + 2 danie = 30 złotych... A jak ktoś wyskakuje z przystawką za 25 zł to krośniak a tymbardziej rkr / rbr to omija, szuka zupy - jeśli mu podejdzie smak to ok, jeśli nie to idzie dalej w kartę...

A tam zazwyczaj 3-4 dania z czego cena 50 - 80 złotych dyskwalifikuje lokal w jego oczach w moment, ewentualnie zamówi już cokolwiek, skoro przyszedł ale drugi raz raczej nie zajrzy...

kardiodzik
na forum od lipca 2021
korzen0409
27.05.2023 13:19
wyróżnione przez moderatora

Porcje maleńkie, baaardzo drogo. może nie jestem z tej ligi, do restauracji chodzę zjeść i się napić. tutaj to chyba tylko dla szpanu ?

korzen0409
na forum od listopada 2017
wuel
27.05.2023 06:43
wyróżnione przez moderatora

Co mnie tam czeka, jakbym chciał spędzić miły wieczór, pojeść, popić? A no: butelka najtańszego wina 90 zł, butelka bylejakiej Wyborowej 90 zł. Absurd. Ceny napojów i piwa też wywindowane. Co z tego, że ceny samego jedzenia normalne ale na końcowy rachunek składa się wszystko.

wuel
na forum od listopada 2017
kobrys
27.05.2023 00:10
wyróżnione przez moderatora

Bardzo smaczna restauracja na poziomie cenowym takim jak inne restauracje.

Śmiem twierdzić, że np. burger ma najpełniejszy smak, a jadłem je chyba w każdej krośnieńskiej restauracji.

Próbowalem też innych potraw i jest naprawdę dobrze - 100 razy lepiej jak poprzednia sieciówka w tej lokalizacji. Nareszcie będąc w okolicach rynku jest ciekawy wybór.

kobrys
na forum od listopada 2017
Gafa
26.05.2023 17:30

Brzyski nie obcyndalaj się tylko otwórz, pokaż jak to się robi, zapewniam, ze przyjdę zobaczyć niekoniecznie jeść, no ale taka atrakcja w Krosnie i jeszcze taki mistrz kuchni....

Gafa
na forum od listopada 2017
marekbrzyski
26.05.2023 16:21

eee tam nic ciekawego - ja dalej czekam na tą restauracje z robalami

marekbrzyski
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA
Reklamę wyświetlono 3850 razy