DYSKUSJE
Przy ulicy Chopina powstaje park sensoryczny. Ma być gotowy w lipcu
igarashi
02.05.2023 09:06

O taki purysta się trafił, filozof prowincjonalny, nigdze nie był bo per Sir się chce tytułować, a może tak w wolnej chwili ze słownikiem ortograficznym by się zapoznać?

igarashi
na forum od grudnia 2020
mikser
30.04.2023 09:37

Panie koza, bubli drogowych i budowlanych nie brakuje ani w tym mieście ani gdzie indziej, za to do parku możesz sobie pan póść na piechotę albo pojechać samochodem, lub rowerem - jeżeli nie wie pan jak się do niego dostać. NIkt panu za to mandatu nie wystawi. Parking jest niedaleko. Co innego miałem na myśli pisząc o rowerzystach i ich nagminnym łamaniu wszelkich przepisów drogowych. Polecam artykół na Krosno112 na temat poprawnej jazdy wszystkim rowerzystom, bo część z nich nie ma pojęcia o przepisach ruchu drogowego (bo nie mają prawa jazdy) za to do perfekcji opanowali jazdę środkiem jezdni ze smartfonem w ręce! I kto tu miesza.

mikser
na forum od listopada 2017
goatman
26.04.2023 10:57

Panie mieszacz, pełna zgoda, te zachowania rowerzystów które wymieniasz są naganne. Nie toleruję ich zarówno jako kierowca, rowerzysta jak i pieszy i jak najbardziej się zgadzam - trzeba je karać. Podobnie jak tych kierowców którzy nie uznają innych uczestników ruchu. Zwracam jednak uwagę na bubel drogowy (zbudowany m.in. za Twoje pieniądze), a czytam o niechęci do parku, choć wyraźnie napisałem na samym początku że podoba mi się ten pomysł. Nieładnie tak mieszać.

> Formalnie spacerować wolę po parku a nie po ścieżkach rowerowych

Bardzo słusznie, za spacerowanie po ścieżkach rowerowych należy się mandat. A jak się dostajesz to tego parku?

> Rowerzystów to powinna zaczepiać policja

Życzenie spełnione - mnie ostatnio zaczepiła policja i pochwaliła za wzorowy stan roweru i dobrą widoczność :)

goatman
na forum od listopada 2017
NUK2009
26.04.2023 09:21

Park Sensoryczny? Co w nim poczuć bez drzew, krzewów i traw? Podotykać sobie budowle i chodniki, które nawet z kamienia nie są utworzone? Posłuchać aut z pobliskiej drogi i powdychać oddech ich wydech? A jak nowe nasadzenia urosną to budowle zdegenerują...

NUK2009
na forum od listopada 2017
mikser
26.04.2023 06:53

Rowerzystów to powinna zaczepiać policja za łamanie przepisów i sypać mandatami, a kultura to Wam by się przydała panie rowerzysto igarashi. Uderz w stół a nożyce się odezwą, pewnie jeżdzisz pan tym rowerem jak na przykładach, które podałem.

mikser
na forum od listopada 2017
igarashi
25.04.2023 23:30

To juz wiem kto z samochodu zaczepia rowerzystów, kultury za grosz nie ma, a per pan się chce tytułować.

igarashi
na forum od grudnia 2020
mikser
25.04.2023 21:22

Panie koza, absurdem jest to że rowerzyści jeżdżą środkiem pasa jezdni kiedy obok jest ścieżka rowerowa, absurdem drogowym jest jazda rowerem po przejściu dla pieszych i wjeżdżanie bez ostrzeżenia z chodnika na pas jezdni przeż przejście dla pieszych. Formalnie spacerować wolę po parku a nie po ścieżkach rowerowych natomiast nie widzę niczego zdrożnego w budowaniu miejsc do wypoczynku dla mieszkańców, i tak jest ich za mało. I jeszcze jedno-nie jesteśmy na Ty.

mikser
na forum od listopada 2017
jaman
25.04.2023 20:20

1.5 mil wyrzucone w błoto i to dosłownie, a miejsce najgorsze jakie można było wybrać dla takiego parku

jaman
na forum od listopada 2019
goatman
25.04.2023 20:07

@270Uuu, rozszyfrowałeś mnie! Jak jeżdżę samochodem to korzystam z jezdni :)

goatman
na forum od listopada 2017
270
25.04.2023 19:44

goatman, możesz jechać Wisłokiem a napewno dojedziesz , bo scieżką rowerową i tak nie jeżdzisz tylko jezdnią ,a tutaj filozofujesz.

270
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA