DYSKUSJE
Powstaną dwa murale. Upamiętnią Łukasiewicza i Szczepanika
wokol_krosna
21.06.2022 19:32
wyróżnione przez moderatora

Świetny pomysł. Oby wykonanie było naprawdę estetyczne i nie przytłoczyło wizualnie bardzo ładnego widoku na wzgórze staromiejskie od strony ul Piłsudskiego. To nie mogą być krzykliwe kolory ani zbyt duże formy, jakie najczęściej pojawiają się np. na garażach Te murale powinny podkreślać charakter starego miasta, być w stonowanych kolorach, bardziej artystyczne, a nie komiksowe. Mam nadzieję, ze pracownicy Muzeum Rzemiosła zadbają o odpowiedni poziom artystyczny, żeby poprawić wstetykę tego miejsca, a nie zepsuć jej.

wokol_krosna
na forum od listopada 2017
SAjM
17.06.2022 07:37
wyróżnione przez moderatora

Pamiętam jak kilka lat wstecz, rozmawialiśmy o tym ze znajomymi żeby miasto coś takiego wykonało właśnie na tych dwóch kamienicach, oraz na kamienicy koło sądu :) Super pomysł!

SAjM
na forum od listopada 2017
ula
16.06.2022 18:49
wyróżnione przez moderatora

Szczepanik był o niebo lepszy od Leonardo, bo tworzył działające urzadzenia, podczas, gdy Leonardo coś tam tylko rysował

ula
na forum od listopada 2017
BPK
16.06.2022 12:19

Napreszcie świetna inicjatywa w Krośnie, ale to tylko dlatego że pomysł Muzeum a nie jakiś gniot urzędu miasta...

BPK
na forum od listopada 2017
reaktywator
16.06.2022 11:32

Mural ma przedstawiać Ignacego Łukasiewicza trzymającego lampę naftową - całe szczęście że nie Łukasiewicz w samochodzie lub z tłem czegoś innego na ropę z dymiącym kominem...

reaktywator
na forum od listopada 2017
krzys
16.06.2022 09:54

Mam nadzieje , że włodarze Krosna za ten mural choć raz zapłacą ze swoich pieniędzy , a nie jak zwykle z pieniędzy podatnika .

krzys
na forum od sierpnia 2018
djmafiozox
16.06.2022 09:42

odemnie tak Papierz Św Jan Paweł II jak umarł to gdzieś w polsce graficiarze na bloku jego namalowali za darmo a tu co takie złodziejstwo starczy kilka graficiarzzy i na malują a ja jestem za tym aby Sw JAna Pawła II na malować a nie jakiś tam lokalnych ludzi

djmafiozox
na forum od maja 2018
sousza
16.06.2022 08:45
wyróżnione przez moderatora

Dobry pomysł. Oba tematy Łukasiewicza i Szczepanika warte upamiętnienia na muralach tych dwóch ścian (obecnie szpecących) dla krośnian i turystów. Brawo. Aby powiodło się wykonanie.

sousza
na forum od marca 2021
zbych
16.06.2022 07:37

Złosliwośc czlowieka spowodowana jest najczęsciej nie zrealizownymi marzeniami-ale to nic grożnego!

zbych
na forum od listopada 2017
black_crow
16.06.2022 00:09

@ igarashi, skoro prezydent Krosna ma pensję porównywalną z pensjami prezydentów Warszawy, Krakowa czy Wrocławia to owszem, Krosno należy do najbogatszych miast w kraju i stać je na taki mural.

black_crow
na forum od kwietnia 2019
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA