DYSKUSJE
Prezydent otrzymał podwyżkę. Zwiększą się też diety radnych
orlandus
18.01.2022 13:10

Bezpartyjny od logicznego myślenia mamy partie rządząca na czele z geniuszami od historii. Zwracam honor

orlandus
na forum od listopada 2017
melody
04.01.2022 12:18

Radni słusznie dostali podwyżki bo jeden z figurantów był taki biedusi ,ze go nawet nie stać było na woreczki na psie g..a i mając dwa nie ogarniał sprzatania tylko robiły gdzie popadnie,łacznie z dziecięcym placem zabaw.

melody
na forum od kwietnia 2020
bezpartyjny
03.01.2022 18:40

Czy choć słowem wspomniałem o Panu Prezydencie? Widac , że mózg po świętach Or....dzie nie pracuje. I gdzie choć jedno słowo krytyki w moim poście odnośnie pensji Pana Prezydenta? Akurat w kwestii wynagrodzenia popieram zdecydowanie podwyżkę dla Pana Prezydenta, bo śmieszną kwotę otrzymywał jak na włodarza miasta. I co mi tu "wyjeżdzasz" o historii? Najpierw przeczytaj, zastanów się i przeanalizuj co autor miał na myśli....no jak takich radnych mamy...bo jak to mówią: udzerz w stół, a.......

bezpartyjny
na forum od października 2021
bezpartyjny
03.01.2022 18:32

Orlandusie wróć do szkoły podstawowej, bo czytać ze zrozumieniem nie potrafisz, a i do logicznego myślenia jak widac daleko.

bezpartyjny
na forum od października 2021
orlandus
03.01.2022 12:57

Bezpartyjny nie p.....ol co było za psudo prezydenta Zimki z Jasła. Proszę o odpowiedź. " co tydzień na rynku wszyscy Polacy to jedna rodzina" Arka Noego nie zapomniane chwile. Za tego prezydenta nie było nic!!!!!ujadacie na Przytockiego . Panie Prezydencie Przytocki i tak Pan zarabia za mało za swój wkład w rozwój Krosna. "Ale to pewnie wina Tuska"

orlandus
na forum od listopada 2017
kobrys
03.01.2022 11:55

Eee tam, ważne, że Wilki będą miały stadion...

kobrys
na forum od listopada 2017
bezpartyjny
02.01.2022 20:07

Zresztą niektórzy z radnych nie powinni wogóle znaleźć się tutaj gdzie obecnie się znajdują.

bezpartyjny
na forum od października 2021
bezpartyjny
02.01.2022 19:57

Brawo Redakcjo! Nawet na zdjęciu widać jak segregujecie radnych - stronniczy portal, zreszta nic nie dziwi - jak zwykle. Wpierw Przewodniczacy i wice, nastepnie Klub S. wg alfabetu, następnie Klub P. wg alfabetu i Klub P. wg alfabetu. Gratuluję bezstronności. Brawo jak zwykle dla "p"ortalu.

bezpartyjny
na forum od października 2021
orlandus
02.01.2022 14:45

Do tych narzekających sprawdźcie ile maja członkowie zarzadu PGE PGNiG PKN Orlen. Są i tacy z Krosna którzy pełnią takie funkcje i są jeszcze radnymi. Radny miejski powinna to być funkcja społeczna tylko z oddaniem ryczałtu na dojazdy

orlandus
na forum od listopada 2017
kojak
01.01.2022 11:09

W Nowym Roku dziękuje mojemu wspaniałemu szefowi za złotówkę podwyżki i za to że zawsze daje mi możliwość bezpośredniego poczucia piniondza ...pod stołem

kojak
na forum od listopada 2017
/4
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA