DYSKUSJE
Zaatakowali nastolatków, bo ci w nocy odpalili petardę pod mostem
LordVader
01.09.2021 19:30

Jako żarliwy katolik wypełniony miłością i modlitwą muszę z przykrością stwierdzić że Kościół Katolicki w Krośnie nie wypełnił w tym przypadku swojej misji. Tyle nauk, tyle kazań a nie potrafił dotrzeć do tych bandytów i rabusiów którzy pobili dziecko. A przecież Jezus kochał dzieci i z pewnością by im wybaczył.

I są tu na forum pseudokatolicy którzy popierają tę przemoc a którzy w niedzielę na mszy, na kolanach wybekują fałszywe modlitwy. Panie wybacz im.

LordVader
na forum od listopada 2017
semyo
01.09.2021 19:10

Czy Policja namierzyła już tych bandytów i złodziei?

semyo
Konto zablokowane
semyo
31.08.2021 17:54

krowy z reguły boją się huku a do tego wojennego:)

Biedni nastolatkowie będą w zimie kiedy ciemno robi się już koło 16.00, trzeba będzie w szkole spać:)

semyo
Konto zablokowane
krowa
31.08.2021 17:48
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: propagowanie przemocy
krowa
na forum od listopada 2017
zbraja
31.08.2021 12:44

Wnioskować można z powyższej publikacji, że odpalenie petardy w środku nocy nie jest rzeczą naganną . Jeśli tego dopuszczają się nastolatkowie to zdarzenie staje się godne podziwu. A jeśli przy okazji dostaną wp... i doświadczą zaboru ich mienia to niewątpliwie stają się godnymi współczucia ofiarami. Sprawcy pobicia powinni, mimo wszystko, odpowiedzieć za swoje czyny i ponieść karę.

zbraja
na forum od listopada 2017
LordVader
31.08.2021 06:52

Jako pisowski wyborca i katolik jestem zadowolony że bandziorami którzy pobili dzieciaki i ukradli rower są biali katolicy. Piana nienawiści pociekłaby mi z mojej pisowsko-katolickiej gęby wtedy gdyby bandziorami byli uchodźcy, ciapaci, żydzi czy indianie.

LordVader
na forum od listopada 2017
rogol
29.08.2021 15:38

Ciekawszy by byl final gdyby ta petarde odpalili pod oknami szanownych struzoe prawa.

Pewnie skonczyloby sie poprawczakiem.

sa ludzie ktorz, musza byc ukarani i tacy co trzeba ich ukarac.Teraz juz innych niema-chuba ze roslinka dygnitarza lub milionera rabusia.

rogol
Konto zablokowane
kurnachata
29.08.2021 15:31

Chociaż ja tu widzę samosąd z sąsiednich domów. Poprostu to dziwne nocne zachowanie nie dawało spokoju normalnej częsci społeczeństwa pracującej na ten ich zasiłek 500+.

kurnachata
na forum od listopada 2017
kurnachata
29.08.2021 15:14

Trochę zawiniło beztroskie wychowanie. Ja pamiętam jak bardzo dawno temu też miałem 14 lat i był spory lament że nie było mne w lokalu mieszkalnym po godzinie 22. Ta groźna sytuacja, plus strzelanie petardami odbyła się w nocy na przełomie soboty i niedzieli.

kurnachata
na forum od listopada 2017
popieram
29.08.2021 06:19

W nocy, kiedy śpię w swoim łóżku, nikt kto spaceruje ulicami Krosna mi nie przeszkadza. Oojetnie czy to młodzież, czy starsi. Przeszkadzją mi natomiast hałas i dzikie, pijackie krzyki, których, szczególnie latem niestety nie brakuje. Garażowe, mocno zakrapiane alkoholem imprezy w pobliżu bloków mieszkalnych, także mogą mocno iytować Odpalanie petad nocą, gdy większość osob, w tym male dzieci śpią, nie jest zbyt mądre i nie powinno się zdarzyć. Również wymierzanie sprawiedliwości za huligaństwo nie nalezy do przypadkowych, szwędajacych się osób tylko do policji.

popieram
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA