DYSKUSJE
Zaśmiecone brzegi Wisłoka posprzątają wolontariusze. Można się do nich przyłączyć
tadzik_radyjny
29.04.2021 16:51

rogol

Jak zwykle masz rację:):):) Po co montować kosze na śmieci przy ruchliwych ulicach czy alejkach jak można montować po krzakach, lasach czy dnie Wisłoka:):):) Do psychiatry marsz!!!

tadzik_radyjny
Konto zablokowane
orlandus
29.04.2021 11:24

Wokol_krosna zróbmy coś od siebie nie zwalajmy wszystkiego na UM Krosna. Po prostu nie zasmiecajmy naszego Miasta.

orlandus
na forum od listopada 2017
wokol_krosna
29.04.2021 09:26

Świetna akcja, wielki szacunek dla osób, które podejmują się sprzatania. Ale rodzi się też pytanie, czy coroczne sprzątanie brzegów rzek nie powinno być organizowane przez miasto, tak samo jak sprzątanie ulic po zimie, sprzatanie placów i parków miejskich? Wykonywane przez odpowiednią firmę? Albo przez bezrobotnych (czy np. niepłacących czynszu) w ramach prac interwencyjnych?

wokol_krosna
na forum od listopada 2017
shark33
29.04.2021 07:51
wyróżnione przez moderatora

Wypadałoby, żeby w akcję zaangażowana został również straż rybacka. Oni potrafia tylko karać mandatami wędkarzy, którzy muszą niejednokrotnie sprzątać stanowiska wędkarskie po innych użytkownikach lini brzegowej. Często jestem nad brzegami Wisłoka i widuję tam młodych ludzi organizujących imprezki i zostawiający śmieci, ale nigdy nie widziałem, żeby straż rybacka interweniowała, widząc imprezowiczów.

shark33
na forum od listopada 2017
rogolkrosno
28.04.2021 17:35

Wele tych pojemnikow czyli koszy na smieci sa chyba tylko dla ozdoby postawionych w miescie.Sa zawsze puste.A moze ustawic je w miejscch gdzie sa potrzebne.

Mozna by bylo taki pojemnik postawicw miejscu gdzie zbieraja sie milosnicy trunkow pod chmurka i nie byloby balaganu.

Tylko ze: ci co odpowiadaja za opruznianie tkich polemnikow chcieliby by wszystcy zanosili to co wyrzucaja odrazu na wysypsko bo oni sa od pieniedzy a nie od zbierania smieci

rogolkrosno
na forum od stycznia 2021
NUK2009
28.04.2021 12:41

Duży szacunek i podziw dla wytrwałości.

Z drugiej strony lata doświadczeń pokazują, że szczytna akcja efektów nie przynosi, bo śmieciarze i śmieci nawracają nad Wisłok jak Barszcz Sosnowskiego, a ekoSprzątacze "wychodzą" na głupszych niż "bezMózgowi syfiarze" :-(

Wydaje mi się, że problem trzeba rozwiązać inaczej, ale jak ???

NUK2009
na forum od listopada 2017
orlandus
28.04.2021 09:35
wyróżnione przez moderatora

Panie Tomaszu szacunek dla Pana bo obserwuje każdą akcje i jestem pod wrażeniem.

orlandus
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA