DYSKUSJE
"Kochajcie mnie, mamo i tato". Popularny billboard także w Krośnie
shadow1965
15.04.2021 10:44

Piszecie:

"Dzięki zbiórce zebrano 600 tys. zł. Akcję nadal można wspierać – tutaj. Pieniądze zostaną przekazane na bezpośrednią pomoc dla osób LGBT+."

A kiedy zbierzecie jakieś pieniądze dla osób heteroseksualnych? Przecież te dzieci (heteroseksualne) też nie wszystkie są kochane przez rodziców. Nie uważacie, że po takich akcjach te dzici hetero poczują się dyskryminowane? Ja będąc dzieckiem tak bym to odczuł.

Mniejszości narodowe, etniczne, religijne, LGBT+ itp. mają już lepiej od statystycznego Nowaka. Czasem sam żałuję, że nie jestem np. LGBT+ czy mniejszością etniczną bo odrzucenie jakiegoś mojego wniosku czy prośby nazywało by się dyskryminacją a w tej chwili to ja jako statystyczny Polak jestem roszczeniowy a nie dyskryminowany!!!

shadow1965
na forum od listopada 2018
black_crow
15.04.2021 05:47

Wszystko ok, ale gdy tak powszechnie używa się danych statystycznych to dobrze byłoby aby na stronie akcji był odnośnik do badań, przynajmnije jaka pracownia je robiła. W przeciwnym razie podaje to w wątpliwość całą akcję bo każdy może zarzucić niewiarygodność i nierzetelność autorom.

black_crow
na forum od kwietnia 2019
wed
15.04.2021 00:08
wyróżnione przez moderatora

Billboard jak billboard - treści pozytywne - jest ok. Chociaż gdyby nie nagonka rozpętana przez PiS, tworzenie totalnie durnych stref LGBT (wymyślili je chyba ludzie bezskutecznie poszukujący resztek sumienia i przyzwoitości) to problem by nie istniał i nie byłoby potrzeby skłócać ludzi ( no ale na tym żeruje PiS). Te 80% rodziców nieakceptujących swoich pociech LGBT to chyba rzeczywiście mocno przesadzone, no ale nawet gdyby było ich 20% to i tak byłoby to straszne. Cała nadzieja w młodych ludziach, którzy nie poddają się propagandzie anty - LGBT ( o czym informują różne sondaże) i nie zagłosują na partię szczującą na ludzi i uczącej nienawiści do drugiego czlowieka (aż dziwne , że kościół ich promuje, może przyjdzie kiedyś opamiętanie).

wed
na forum od listopada 2017
Nevermore
14.04.2021 20:02
wyróżnione przez moderatora

Widać po niektórych wpisach, że na Podkarpaciu wiele się jeszcze musi zmienić. Mam nadzieję, że dożyję wyrzucenia tej "konserwy" do śmieci ;)

Nevermore
na forum od listopada 2017
hala
14.04.2021 19:16
wyróżnione przez moderatora

Brawo popieram,

hala
na forum od listopada 2017
Gafa
14.04.2021 17:01
wyróżnione przez moderatora

"Miłuj bliźniego swego, jak siebie samego..." czy w tym podstawowym przykazaniu, jest określona płeć, stanowisko, ułomności i przypadłości? Bliźni, to bliźni , to każdy, który na twojej życiowej drodze stanie .............. i tyle!

Gafa
na forum od listopada 2017
malamysza
14.04.2021 16:57
wyróżnione przez moderatora

Każdy człowiek może żyć jak chce dopóki swoim działaniem nie krzywdzi innych. I kazdy zasługuje na miłość. Zło i nienawiść biorą się z braku zaznanej w życiu miłości.

malamysza
na forum od listopada 2017
tadzik_radyjny
14.04.2021 16:20

Kiedy plakat : " Kochaj mnie "ksiendzu" proboszczu"? Przecież do dla prawaków wyjątkowe wyróżnienie...a rydzol i tak rozgrzeszy:):):)

tadzik_radyjny
Konto zablokowane
darful
14.04.2021 15:13

Nie mam nic przeciwko, ale czy trzeba to "zjawisko" aż ta promować?

Jak patrzę na Lewicę i ich przedstawicieli, np. pani Żukowska mówi w Polsat "że dzieci nie powinny pracować i się najmować do skoszenia trawnika sąsiadowi" to wydaje mi się że głupota już aż bije po oczach...

darful
na forum od listopada 2017
trw_krosno
14.04.2021 15:09
wyróżnione przez moderatora

Tak , to jest ładny bilbord i piękne hasło . Znam bardzo wiele osób o innej orientacji seksualnej i są to bardzo wartościowi młodzi ludzie. Dla mnie i moich dzieci to nie ma żadnego znaczenia.

Kochajmy nasze dzieci takie jak One są i za to, że są....

Niech miłość zawsze zwycięży: nienawiść, dyskkryminację i poniżanie innych. KD

trw_krosno
na forum od stycznia 2018
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA