DYSKUSJE
Protest w obronie praw kobiet. Spacer po mieście i pod biuro PiS
jaroslaw_kulawy
01.11.2020 11:39

tate posłuchaj i zmądrzej https://www.youtube.com/watch?v=8tzjVFojoCo

jaroslaw_kulawy
na forum od lipca 2020
carynska
01.11.2020 06:59

Do tatę

**********j ****u

I tylko tyle

⚡⚡

carynska
na forum od listopada 2017
orlandus
31.10.2020 17:24

Do tate przecież to nie jest wina Pana

Przytockiego do kogo i czego ma się odnieść? To jest wina tylko i wyłącznie władzy rządzącej i struktur PiS w każdym mieście,która nie potrafi ludziom wytłumaczyc tej decyzji i zwala winę na opozycję. Może szef PiS krosnienskiego będzie miał odwagę i wyjdzie do manifestującychi przemówi co jego koledzy chcieli osiągnąć.

orlandus
na forum od listopada 2017
jaroslaw_kulawy
31.10.2020 08:22

Po komentarzach widać że protest odniósł sukces:) Katopisiackie kundle wyją aż miło:)

jaroslaw_kulawy
na forum od lipca 2020
tate
30.10.2020 23:02

Ciekawy jestem czy ta młoda osoba która publicznie na krośnieńskim rynku znieważyła swoją ordynarną pyskówką najważniejszą osobę w państwie poniesie jakieś konsekwencje.Ci...ą może nazywać siebie,koleżankę czy mamę o ile na to pozwolą ale nie prezydenta Polski.Zastanawiam się co na to służby odpowiedzialne za prawną ochronę urzędników państwowych.Agresji widać nie ma końca i wypadałoby aby zakończyć w zdecydowany sposób tą wojnę.

tate
na forum od listopada 2017
pyrek
30.10.2020 18:21

Ta sama dyżurna hołota z każdej zadymy i kampani wyborczej peło - psiapsiółki pseudo katoliczki z Targowisk. Dodać do tego zmanipulowanych przez nie zasrańców od 5 klasy podstawówki i mamy "protest". Sabat czarownic raczej...

pyrek
na forum od listopada 2017
czaplaq1
30.10.2020 13:33

3 lata temu protestowałam w marszu z pikietą w ręce. W tym roku złożyłam akt apostazji. Myślę, że masowe wypisywanie się z kościoła to chyba jeden z lepszych sposobów wyrażający sprzeciw. A poszło szybko, sprawnie, bez problemu.

czaplaq1
na forum od listopada 2018
ula
30.10.2020 08:14

Wiecowanie wiecowaniem, ale widać było zorganizowane bojówki katolickie gromadzące się w okolicach kościołów. Ciekawe, ile płacą, za jedną ustawkę, bo pokropek chyba mało.

ula
na forum od listopada 2017
tate
29.10.2020 21:32

Jako mieszkaniec Krosna,płacący podatki i przyznam się głosujący na prezydenta Przytockiego mam prawo domagać sie prawa o zajęcie stanowiska włodarza miesta w sprawie protestu na rynku.Nie rzyczę sobie żeby ktoś{gówniarze,gówniary)obrażały mnie publicznie jako katolika i jako zwykłego człowieka.Nie mogłem przechodząc przez rynek zrozumieć jak w miejscu publicznym może dojść do takich ekscesów.Tylu słów wulgarnych nie słyszałem nigdy i nigdzie.Panie Przytocki,pan jest gospodarzem tego pięknego miasta a tak serce Krosna zostało sponiewierane.Wypadałoby określić się,czy jest pan za spokojem w mieście czy za anarchią,no chyba że panu już nie zależy bo to już na pewno ostatnia kadencja.

tate
na forum od listopada 2017
jaroslaw_kulawy
29.10.2020 17:16

Ciekawe skąd u kościółkowych pisopatów taka wrogość do słusznych protestów kobiet. Może już "konar nie płonie" i stąd ta frustracja?:)

jaroslaw_kulawy
na forum od lipca 2020
/9
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA