DYSKUSJE
Prezydent Krosna: budżet chudszy o 40 mln zł, niepewna przyszłość miejskich imprez
andziaw16
13.04.2020 13:24

Jestem studenką 2 roku studiów magisterskich, piszę pracę o Krośnie, dlatego chciałabym poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety, która mi w tym pomoże. Z góry dziękuję. Link poniżej

https://forms.gle/8MorR7v6Frgm5ubj6

andziaw16
na forum od marca 2020
helter_skelter
12.04.2020 19:44

pan prezydent bardziej pisowski niż pisowcy - nie pozwala w Wielkanoc spotkać się z tymi, którzy już nie zarażają (o ile zostają pod ziemią) i straszy jeszcze pan prezydent wysokimim karami.

helter_skelter
na forum od listopada 2017
jazz33
12.04.2020 06:21

mam pytanie odnośnie podatku za garaż tzw. blaszak bez mocowania w gruncie.. bo pani od podatków twierdzi ze trzeba płacić a w internecie podają przykłady wyroków sadowych ze nie???

jazz33
na forum od października 2018
shadow1965
11.04.2020 12:31

Pan Prezydent Miasta Krosna: "Zapowiedział, że magistrat wesprze opiekę społeczną."

Osoby, które mają najniższe renty ZUS (po 700 - 800 pln) trzymają Pana za słowo ponieważ te renty nie są przyznawane za "piękne oczy" tylko na schorzenia, których leczenie wymaga niekiedy wykupienia leków w kwocie 300-500 PLN i są one niezbędne do życia i funkcjonowania takich osób. Dodatkowo osoby te muszą stosować różne diety np cukrzycową czy wątrobową które to nie są tanie. Natomiast opieka społeczna ograniczyła takim osobom pomoc celową do kwoty 50 PLN zamiast zwiększyć pomoc na środki dezynfekcji, maseczki, środki antywirusowe do osobistej ochrony, ponieważ ci ludzie są w grupie wysokiego ryzyka zachorowania.

Kontaktowałem się z w/w instytucją i okazuje się, że pomimo zapewnień Pana Prezydenta Miasta Krosna Piotra Przytockiego że wesprze tą instytucję nadal istnieje ograniczenie pomocy dla takich osób do 50 PLN i nie posiadają żadnej wiedzy ani nowych dyrektyw dotyczących zapewnienia niezbędnych leków ani środków dla osób przewlekle chorych.

Panie Prezydencie czy może Pan precyzyjnie określić swoje stanowisko? Pytam dlatego, że osoby schorowane nawet ze znacznym ubytkiem na zdrowiu zaczną umierać nie z powodu koronawirusa lecz z braku niezbędnych leków, które utrzymują ich przy życiu.

shadow1965
na forum od listopada 2018
foks9
11.04.2020 09:47

Kaczyści pozamykali cmentarza, a niejakiego Jarosława K. wczoraj wwieziono samochodem na Powązki, na grób matki. Tak rządzi piso-komunistyczna mafia, jeden oszołom robi co chce, a naród jest dyscyplinowany. Podobnie wczorajszy spęd kaczystowskiej wierchuszki na Placu Piłsudskiego pod pomnikiem braciszka.

foks9
na forum od listopada 2017
profWiktorTraktor
11.04.2020 09:34

Po czorta zamykać np.cmentarz? Wystarczy policmajstrów przy bramach postawić żeby karali obywateli no bo odwiedzanie grobów nie jest chyba najważniejszą potrzebą bytową.

Oj wstyd policja-macie niskie notowania w społeczeństwie a będziecie mieć jeszcze mniejsze bo każdy gliniarz wymyśla jak tu przywalić mandat za przemieszczanie. Jeden dostaje pouczenie inny 500 jeszcze inny 10tysi- ktoś mi powie gdzie tu jakiś sens,taryfikator czy zdrowy rozsądek?

Stuknijcie się w te łby policyjne.

Wracając do cięć w budżecie to może warto wyburzyć CDS i Etnocośtam i kasy przybędzie a co do tych karpackich klimatów to nie chce mi się tam łazić i oglądać nawalonego radnego w tej śmiesznej sukmanie,nawalonego w miejscu publicznym bo o rynku myslę. Ale niektórym wolno.

Jak zwykle-żenada,zaścianek i ciemnogród.

profWiktorTraktor
na forum od listopada 2017
mikser
11.04.2020 09:16

Temu idiocie kunkunowi przypominam, że od prawie pięciu lat "rządzą" jego idole , tzn banda komuchów z PiSu, to niech mu raczej sypnie Morawczyk z Rydzykiem, ale na to bym nie liczył...

mikser
na forum od listopada 2017
Burn
11.04.2020 09:11

Te kurnachata przestań chlać bo masz omamy, Krosno 18 lat temu hehheee. Dzięki Bogu nikt już nie pamięta jaki to był zaścianek baranie jeden.

Burn
Konto zablokowane
reaktywator
11.04.2020 07:02

Link do ilustracji, króry we wpisie poni.żej nie wchiodzi

https://bi.im-g.pl/im/a3/aa/18/z25862819IH,10--roc(...)

reaktywator
na forum od listopada 2017
reaktywator
11.04.2020 07:00

Miasto zamknęło cmentarze, chociaż nie musiało. Piotr Przytocki wyjaśniał, że to z troski o zdrowie mieszkańców

No to jak teraz wytłumaczyć ludziom chcącym odwidzić groby bliskich, przy zachowaniu obowiązującego Prawa i zaleceń rządu, naukowców, Ministra Zdrowia itd. wobec takiego obrazka z dnia 10 kwietnia http://br.

https://bi.im-g.pl/im/a3/aa/18/z25862819IH,10--roc(...)

Arogancja, hipokryzja, "co wolno Wojewodzie...", buta, "pycha chodzi przed upadkiem"... i co by jeszcze nie powiedzieć i pomyśleć, to czuję się zdeptany, poniżony, oszukiwany... i nie wiem czy minister Szumowski (o przemierze - "ja tych świąt z mamą nie spędzę"}, prezydencie nie wspomnę - jeden w Warzawie się pokazał, drugi do krakowa się przemiścił, żeby się pokazać i nawet orędzie wygłosić) będzie miał jewszcze odwagę wystąpić z dalszymi apelami, obostrzeniami http://itp.

reaktywator
na forum od listopada 2017
/4
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA