DYSKUSJE
Koniec Banku PBS. Klienci odcięci od pieniędzy
shadow1965
18.01.2020 11:53

Rząd chce dobra wszystkich Polaków. Polacy w panice chowają swoje dobra. Prosta sprawa. Nie trzymamy pieniążków po bankach tylko albo wydajemy albo inwestujemy. Kto jak może i kto gdzie może bo czasem możemy się obudzić bez środków do życia. Nie pomoże tutaj gwarancja państwa bo państwo już nam wiele rzeczy zagwarantowało a jeszcze więcej obiecało... Iwiecie gdzie można sobie włożyć takie gwarancje i obietnice?... Optymista pod poduszkę a reszta już wie.

shadow1965
na forum od listopada 2018
mikolaj10
18.01.2020 10:57

DO PKC-11 idz załóż sobie konto w banku zSANOKA będziesz miał wszystko za o zł i na koncie we wtorek też będziesz miał 0zł .Myślisz że za darmo coś dziś jest ? Powiadam CI dziś nawet w twarz CI nikt za darmo nie przyłoży bo go do sądu podasz i musi CI zapłacić . dorośnij patrz realnie na życie i ZDROWIA CI ŻYCZE w NOWYM ROKU. nara.

mikolaj10
na forum od listopada 2017
triador
18.01.2020 09:34
wyróżnione przez moderatora

Sytuacja wielu gmin jest obecnie nie do pozazdroszczenia. Sanok odcięty od konta, a na dodatek miasto to utraciło bezpowrotnie środki tak jak wiele innych samorządów posiadających konto w PBS.

triador
na forum od listopada 2017
zbych
18.01.2020 07:56

Sz.P.-kawałek plastiku nieligacjach moze byc gwarantem naszych finansów. Ja robie to tak:1/3 -w złocie metalach szlachetnych, 1/3 w banku, 1/3 w $ . W moim skromnym życiu nie raz ten system sie sprawdził. Pozdrawiam

zbych
na forum od listopada 2017
Burn
18.01.2020 07:13

pkc11 koniecznie zmień lekarza, ten cię oszukuje

Burn
Konto zablokowane
Lukii
18.01.2020 01:35
wyróżnione przez moderatora

Ludzie już od kilku lat słychać o złej kondycji banku PBS Sanok. Interesujące się co się dzieje w około Was! A nie tylko oglądacie zakłamane wiadomości w TV że jest pięknie i cudownie. Też miałem konto w tym banku ponad 200 tyś zł oszczednosci! Kilka miesiecy temu zlikwidowałem konto i przeniosłem się do innego banku.

Lukii
na forum od listopada 2017
pkc11
17.01.2020 21:49

do WED. Jarosław ci nie da .Jarosław tylko zmieni przepływ gotówki od mafii vat-owskich do zykłych obywateli.To odwrotnie jak Tusk

pkc11
Konto zablokowane
wed
17.01.2020 21:32

foks9 Jarosław nie ma konta a rozdaje ludziom po 500+. Przynajmniej tak twierdzą w publicznej TV. Cdotwórca. Popieram żeby brać przykład z naszego wodza. Nie ma co rozpaczać. jarek wam pomoże, Jarek wam da. Wiadomo że tylko polskim Polakom bo niepolskim już nie, ale zawsze coś

wed
na forum od listopada 2017
pkc11
17.01.2020 21:24

mikołaj10 - PKO BP TAAA....NAJDROŻSZE kredyty gotówkowe w całym sektorze bankowym- sama prowizja nawet kilkanaście procent a lokaty 0,5 %

gratuluję

pkc11
Konto zablokowane
jerry
17.01.2020 21:15
wyróżnione przez moderatora

A mnie jest po prostu szkoda, że mój ukochany Bank popadł w tarapaty. Zawsze był przyjazny ludziom, nie pazerny, obliczony na indywidualnego klienta, dlatego też od bodaj 1995 roku (po przeniesieniu się z PKO BP) jestem/byłem z nim.

Po ponad 140 latach działalności coś takiego Go spotkało?!

Jest mi po prostu przykro.

Współczuję pracownikom niepewności jutra. Jestem z Wami i bardzo serdecznie Was pozdrawiam życząc optymizmu i wiary w to, że restrukturyzacja doceni Wasze oddanie pracy bankowej i nie wyśle Was na "zieloną trawke" w pełni niby-zimy albo po niej...

Trzymajcie się!

jerry
na forum od października 2019
/4
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA