DYSKUSJE
Analizator narkotyków. Nowe urządzenie w krośnieńskiej "drogówce"
lesu
17.01.2020 17:39

A jak miesiąc temu zapaliłem maryśkę w Holandii - legalnie - to też wykaże? A może jest zakaz dla obywateli RP palenia także poza granicami Polski? I co prawo jazdy mi weźmiecie? Bo niby pod wpływem jestem? Chyba wam odpie....ło. A niby czemu nie obowiązuje stężenie minimalne? Zaraz wprowadzicie zakaz oglądania innej telewizji niż reżimowa? Jaki cymbał zezwolił na taki przekręt. No bo normalny człowiek takiej głupoty by nie wymyślił. Kto zatwierdził taki przepis: minister komunikacji czy cymbały z wiejskiej?

lesu
na forum od listopada 2017
lesu
17.01.2020 17:39

A jak miesiąc temu zapaliłem maryśkę w Holandii - legalnie - to też wykaże? A może jest zakaz dla obywateli RP palenia także poza granicami Polski? I co prawo jazdy mi weźmiecie? Bo niby pod wpływem jestem? Chyba wam odpie....ło. A niby czemu nie obowiązuje stężenie minimalne? Zaraz wprowadzicie zakaz oglądania innej telewizji niż reżimowa? Jaki cymbał zezwolił na taki przekręt. No bo normalny człowiek takiej głupoty by nie wymyślił. Kto zatwierdził taki przepis: minister komunikacji czy cymbały z wiejskiej?

lesu
na forum od listopada 2017
123456
17.01.2020 13:46

Opiaty to to samo co opioidy w lekach na receptę doreta albo benzodiazepiny w xanax?leczymy się i idziemy siedzieć a lekarz sądowy ma inne zdanie i nam nie zapisze i co wtedy.

123456
na forum od lipca 2018
wojtek75
17.01.2020 11:03

Jedziesz do Holandii na weekend, ot zapalisz sobie blanta z przyjaciólmi. Po tygodniu wracasz do Polski, zatrzymuje cie Policja, test, obecnośc THC, zabrane prawo jazdy i sprawa w sądzie. W Polsce do tej pory nie ma uregulowan prawnych dotyczących ilości narkotyków w organizmie, a zatem tester wykrywając nawet miesiąc po zapelniu obecność THC, po prostu rujnuje człowiekowi życie.

wojtek75
na forum od października 2018
kurnachata
16.01.2020 23:12

Ale czasy się dynamicznie zmieniły. Za moich czasów ktoś dający w palnik narkotykowo to nie myślał nawet o samochodzie tylko o skombinowaniu gdzieś wygodnej meliny.

kurnachata
na forum od listopada 2017
shadow1965
16.01.2020 15:30

Czasem jak rozmawiam z policjantem to wydaje mi się, że nie ma dowcipów o policji - to wszystko prawda. Myślę, że policjanci też powinni przechodzić wyrywkowo takie testy.

shadow1965
na forum od listopada 2018
rogol
16.01.2020 14:41

Przydalo by sie takie badanie nie tylko kierowcowale i w samej policji.

rogol
Konto zablokowane
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA