DYSKUSJE
Protest przed sądem: "Nie zgadzamy się na szykanowanie sędziów przez polityków"
rogol
02.12.2019 16:35

A ja sie z tym nie zgadzam by,sedziowie byli bez kontroli.Nie moga byc panstwem w panstwie.Nie ma ludzi krysztalowych.Wsrod sedziow tez sa przestepcy.Co jakis czas wychodzi to na swiatlo dzioenne.

Teraz ci protestujacy protestuja przeciw tym ktorych,sami wybrali za namowa ,bo nie sadze by z wlasnej nieprzymuszonej woli lub by nie narazic sie sasiadowi sedziemu liczac na jedo przychylnosc wrazieczego.

Moze zaprotestuja przeciw niesprawiedliwosci sadow to beda tlumy tych ktorych,sady skrzywdzily.

A czy ktos wie co robily polskie sady podczas okupacji niemieckiej?

rogol
Konto zablokowane
elzbieta1955
02.12.2019 15:12

słusznie!!! Nie popieramy oligarchii ! Koniec ze specjalną kastą !Możecie kwiczeć !

elzbieta1955
na forum od grudnia 2017
zbych
02.12.2019 15:10

Pycha kroczy przed upadkiem. Co 3 skazany to pomyłka sadu. Sedziowie powinni byc niezawiśli , ale nie pozbawieni człowieczeństwa.Wjecej empati dla pokrzywdzonych wjecej surowości dla przestepców. Toga nie zwalnia od myslenia. Tylko 38% obywateli jest zadowolona z wymiaru sprawiedliwości-to cos oznacza?

zbych
na forum od listopada 2017
ars57
02.12.2019 14:54

A za rządów PO-PSL sądy były apolityczne, widać to po ferowanych wyrokach. Bezkarni byli esbecy, nowobogaccy tzw. "elyta" jak mawiał pewien błazen z Gdańska w żółtych goglach i "sami swoi" z ugrupowń rządzących. Teraz odjechało koryto to i świnie robią raban.

ars57
na forum od lutego 2019
black_crow
02.12.2019 13:36

Przecież nie od dziś wszyscy wiedzą że jeśli artykuł dotyczy spraw politycznych lub się o takie sprawy w jakiś sposób ociera widomo jaka będzie postawa redakcji, jakie komentarze będą promowane a jakie wręcz usuwane. Sama przynależność naczelnego do KODu o czymś świadczy.

Zaraz mnie krośnieńscy kodziarze zwyzywają od pisiorów, ale abstrahując od polityki i patrząc racjonalnie na to co się dzieje to trzeba być po prostu osobą o słabej wiedzy i niskimIQ by stać bezkrytycznie murem za "nadzwyczajną kastą"

black_crow
na forum od kwietnia 2019
kurnachata
02.12.2019 13:28

Niestety jaki nurt ma władzę taki nurt ma urzędy, sądy, policje, telewizje w garści na swoje usługi.

kurnachata
na forum od listopada 2017
leszek_beata
02.12.2019 13:12

Pan Adrian nie wie co mówi. Szkoda słów.

leszek_beata
na forum od lutego 2019
beagm12
02.12.2019 12:46

a dziennikarz nie powinien czasem być apolityczny? Kilkadziesiat osób , wręcz tłumy. Sędziowie są bardzo apolityczni, bardzo . Gdy rządzili poprzednicy to opozycja miała OGROMNY wpływ na to co się działo. Gdzie wy się uczycie hipokryzji ?

beagm12
na forum od listopada 2017
memoria
02.12.2019 10:48
wyróżnione przez moderatora

Ochlokracja szaleje.To przedostatnie podrygi.Dobra zmiana staje się złą zmianą.Nawet jej wierni to zauważają.Zwlaszcza przy zakupach.Nowe pisowskie elity pokazały chamstwo i brak przyzwoitości.A warto być przyzwoitym!Trzeba mieć nadzieję że nie uda sie sprzedać Polski za 500 plus i rozdawnictwo marginesowi spolecznemu.Trzeba miec nadzieję,że kłamcy i klakierzy staną się przeszłością a prezydent nie będzie chodzil na pasku posła paranoika.A moze przemówi niema pierwsza dama?Miejscem jej nie powinien być wybieg i prezentacja ubiorow.Mogłaby nauczyć malżonka dobrych manier i przyzwoitosci.Wolne sady naszą nadzieją!

memoria
na forum od grudnia 2017
Czlenson
02.12.2019 10:47

Ja tu tylko to zostawię, proszę wnioski wyciągnąć samemu, a takich "niuansów" jest więcej:Jan Śpiewak: "Miałem wczoraj przejmująca i przygnębiająca rozmowę z jedną z ofiar reprywatyzacji. Po kolejnym skandalicznym i łamiącym konstytucję wyroku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego (jako prezes stowarzyszenia byłem uczestnikiem tego postępowania) w sprawie jego kamienicy, zadzwonił do mnie i powiedział, że w PRL czuł się bardziej wolny, bardziej bezpieczny i bardziej szanowany niż w III RP. Nie mam wątpliwości, że nie żyjemy w demokracji. Żyjemy w neoliberalnym autorytaryzmie. Dzisiaj sądy stoją na straży przemocy rynków i władzy bogatych. Nigdy więcej nie pójdę na żadną demonstrację w obronie sądów dopóki sędziowie nie odrzucą tej przestępczej neoliberalnej ideologii."

Czlenson
na forum od listopada 2017
/5
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA