DYSKUSJE
Wilki pokazały zęby. "Najmocniejszy skład w historii"
Endrju89
07.11.2019 20:13

Grzesiu czyś Ty się szaleju najadł ? o czym Ty bredzisz ? jaki najmocniejszy skład w historii ?! - taaaa tak samo jak Karpov to zawodnik którego jeszcze Krosno nie widziało! hahahaha. Jakoś ja tu nie widzę składu na widok którego by mi opadła szczęka ( Gdyby do grona obecnych zawodników dołączyli jeszcze Rolnicki, Wolbert i Andersen + Świdnicki to wtedy jak najbardziej ) Panie Grzegorzu nie wiem co Pan bierzesz ale radzę po "PÓŁ" Damian Dróżdż, za całym szacunkiem ale będziecie oglądać dugiego Larsa Skupienia - średnia w tym sezonie 1.14 mówi sama za siebie. DWÓCH Polskich seniorów - nie no to są jakieś jaja. Jeżeli nie dojedzie jeszcze jakiś porządny POLSKI senior i dwóch sensownych juniorów nawet na zasadzie gościa to będzie lipa. Ale spokojnie, Wilki Krosno za 4 lata w PGE Ekstralidzie a w 2025 Grand Prix na Arena Speedway Wisłok Krosno. pokory Panie Grzegorzu, pokory, bo o ile marketing na facebooku i zdjęcia z laseczkami wychodzą na poziomie to reszta jescze kuleje... A miałem nadzieję że będą wyciągnięte jakieś wnioski na sezon 2020 ale widzę że nie wiele się zmieni.

Endrju89
na forum od listopada 2017
kurnachata
07.11.2019 14:54
wyróżnione przez moderatora

Ja rozumiem że kibicom jest tęskno do klimatu kkż ksż ksm i do zarządu "steligowców" ktorzy swoje pierwsze kroki w dziedzinie żużlu stawiali jeszcze w latach 70tych. Obecnie wszystko zostało wymienione a dla mnie najważniejsza zostanie tzw. Niedziele żużlowa w krosnie - wspaniały dzień.

kurnachata
na forum od listopada 2017
sosna
07.11.2019 14:48
wyróżnione przez moderatora

tęż myślę że to tylko marketing a nie sport, nazwiska nie pojadą trzeba zespołu i atmosfery sportowej. W Toruniu buły pieniądze nazwiska i spadli, dwoma seniorami Polskimi sezonu nie objedzie. Myślę że Wilki nie awansują do pierwszej ligi nigdy

sosna
na forum od listopada 2019
dach
07.11.2019 14:26

ha ha ha a na czym niby mam sobie pojeździć

dach
na forum od listopada 2017
prawdziwy_kibic
07.11.2019 14:20

@dach Stanislaw widze ze nadal nie mozesz sie pogodzic z tym ze juz nie mozesz sobie pojezdzic

prawdziwy_kibic
na forum od listopada 2019
jaman
07.11.2019 14:08

Słabo, tylko dwóch Polaków w składzie? myśle że te wilki nie przetrwają długo z takim podejściem do tego wszystkiego, pogonili naszych chłopaków do innych klubów a teraz sami obcokrajowcy w składzie

jaman
na forum od listopada 2019
dach
07.11.2019 13:55

obiecanki cacanki a wyjdzie jak zawsze

dach
na forum od listopada 2017
dach
07.11.2019 13:54

wole do Rzeszowa jechać niż patrzeć na to dziadostwo

dach
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA