DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Wilki pokazały zęby. "Najmocniejszy skład w historii"

Grzesiu czyś Ty się szaleju najadł ? o czym Ty bredzisz ? jaki najmocniejszy skład w historii ?! - taaaa tak samo jak Karpov to zawodnik którego jeszcze Krosno nie widziało! hahahaha. Jakoś ja tu nie widzę składu na widok którego by mi opadła szczęka ( Gdyby do grona obecnych zawodników dołączyli jeszcze Rolnicki, Wolbert i Andersen + Świdnicki to wtedy jak najbardziej ) Panie Grzegorzu nie wiem co Pan bierzesz ale radzę po "PÓŁ" Damian Dróżdż, za całym szacunkiem ale będziecie oglądać dugiego Larsa Skupienia - średnia w tym sezonie 1.14 mówi sama za siebie. DWÓCH Polskich seniorów - nie no to są jakieś jaja. Jeżeli nie dojedzie jeszcze jakiś porządny POLSKI senior i dwóch sensownych juniorów nawet na zasadzie gościa to będzie lipa. Ale spokojnie, Wilki Krosno za 4 lata w PGE Ekstralidzie a w 2025 Grand Prix na Arena Speedway Wisłok Krosno. pokory Panie Grzegorzu, pokory, bo o ile marketing na facebooku i zdjęcia z laseczkami wychodzą na poziomie to reszta jescze kuleje... A miałem nadzieję że będą wyciągnięte jakieś wnioski na sezon 2020 ale widzę że nie wiele się zmieni.

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA