DYSKUSJE
Koalicja Obywatelska i jej krośnieńscy kandydaci. "Program tworzyliśmy z Polakami"
swieczorek
17.09.2019 23:47

Payrząc obiektywnie na kandydatów to można pomyśleć, że znów nie ma na kogo zagłosować. Ale to nieprawda. Na pewno warto oddać głos na Andrzeja Zapałowskiego. Facet za swoją ciężką pracę dla Polski o Polaków został uchonorowany m.in. takimi odznaczeniami:

W 2009, za wybitne zasługi w działalności na rzecz przemian demokratycznych w Polsce, za osiągnięcia w podejmowanej z pożytkiem dla kraju pracy zawodowej i społecznej, został odznaczony przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski[18]. W 2017, za zasługi w działalności na rzecz niepodległości i suwerenności Polski oraz respektowania praw człowieka w Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, prezydent Andrzej Duda nadał mu Krzyż Wolności i Solidarności[19].

... i wieloma innymi.

Żródło https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Zapa%C5%82(...)

swieczorek
na forum od listopada 2017
ciekawykrosnianin
17.09.2019 23:05

Ojojoj, brakło Koledze argumentów? Czy będziesz zaskoczony jeśli napiszę, że oglądam zarówno TVP, jak i TVN?

Gerwazy - służącej nie mam ;) Kilka przykładów - chleb od dłuższego czasu koło 2,50, bułki po 70 gr, łopatka była po 12, jest po 14, schab był po 15, jest po 17-18, słodycze podobnie jak w ubiegłym roku, benzyna koło 5 zł, alkoholu nie piję, więc się nie wypowiem. Owoce i warzywa mam swoje, to nie znam cen. Ceny wody, ścieków, śmieci ustalają samorządy, czyli w naszym wypadku raczej nie PiS.

ciekawykrosnianin
na forum od listopada 2017
KOMENTARZ_PRAWDA
17.09.2019 22:50

Ciekawykrosnianin zainwestuj w inne media jak tylko telewizja reżimowa TVP którą kieruje bulterier Pisu Kurski

może dzięki 500+ bedzie Cię stać na nc+ lub Polsat

albo poczytaj troszkę w necie a później się tutaj udzielaj

KOMENTARZ_PRAWDA
na forum od listopada 2017
KOMENTARZ_PRAWDA
17.09.2019 22:44

Ciekawykrosnianin zainwestuj w inne media jak tylko telewizja reżimowa TVP którą kieruje bulterier Pisu Kurski

może dzięki 500+ bedzie Cię stać na nc+ lub Polsat

albo poczytaj troszkę w necie a później się tutaj udzielaj

KOMENTARZ_PRAWDA
na forum od listopada 2017
Grwazy
17.09.2019 22:38

Ja to bym wyemigrował do Czech - jest tam w handlu czekolada z marihuaną ; lub na Słowację - mądra głowa państwa. A u nas "Widzę ciemność":)

Grwazy
na forum od listopada 2017
Grwazy
17.09.2019 22:20

Ciekawy Krośnianin to żyje na Marsie... Chłopie, poczytaj w gazetach ekonomicznych. Idź na zakupy, boś pewnieś bogaty, i służąca Ci je robi.

W lipcu/ sierpniu żywność wzrosła o ok 6/7 %, wódka po cichu, woda/ kanalizacja po cichu, emeryci dostaną w marcu o 3, 2 % wiecej, a wydatki samorzadów o2,5% ( kto kłamie???). Skąd te róznice??? GUS podaje, że cena wieprzowiny wzrosła o 17 %, a na skupie zywca jest o 20%. KTO KŁAMIE???

Poczytaj też zagraniczne gazety, to dowiesz się, że nasz rząd, robi kredyty w Chinach.

Gratuluję jakości myślenia.

Grwazy
na forum od listopada 2017
ciekawykrosnianin
17.09.2019 22:07

wed, zdradź mi proszę, jakie to ceny tak strasznie galopują? Bo jakoś nie zauważyłem. I skąd te informacje, że od nowego roku 500 zł nic nie będzie warte? Czyżby to dane z TVNu? Co do szmateksu - w poniedziałki czy wtorki tam jest po złotówce i od kiedy pamiętam wtedy ciężko przejść chodnikiem obok tego sklepu. Nie ma to wiele wspólnego z biedą.

ciekawykrosnianin
na forum od listopada 2017
krzys
17.09.2019 21:50

Z całym szacunkiem dla tych ludzi, ale nigdy w życiu na nich nie zagłosuję, NIGDY .

krzys
na forum od sierpnia 2018
wed
17.09.2019 21:46

Czytam i nie wierzę. Zwolennicy PiSu partii miłości i wartości (podobno) a tyle jadu wylewają jakby nienawiść ich dosłownie zżerała. Nie potraficie nic normanego napisać ? Wasz guru nr 1 z Przemyśla wydał miliony z budżetu na przewóz swoich garniturów i pociotków rządowymi samolotami a wy ciągle o ośmiorniczkach, które kosztowały pewnie 200 złotych podatnika. Rzucają wam ochłap 5 stówek, który po 1 stycznia jak wszystko pójdzie w górę nic nie będzie warte a wy jesteście gotowi walić czołem w glebę przed populistą z Nowogrodzkiej, który dla utrzymania władzy obieca wam wszystko co chcecie. Tyle bredni w życiu nie słyszałam, tydzień przed wyborami pewnie obieca 100 tysięcy dziennie a wy mu i tak uwierzycie.Bredzi o dobrobycie Polaków a tymczasem dzisiaj pod sklepem z odzieżą używaną przy dworcu ludzie mało się nie pozabijali jak otwierali sklep. Jak ceny będą tak galopować to nawet na to nie będzie ich stać.

wed
na forum od listopada 2017
ciekawykrosnianin
17.09.2019 21:45

Chodziło mi oczywiście o dawanie, zdanie powinno brzmieć: "Czy gdziekolwiek napisałem o dawaniu".

ciekawykrosnianin
na forum od listopada 2017
/5
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA