DYSKUSJE
Koalicja Obywatelska i jej krośnieńscy kandydaci. "Program tworzyliśmy z Polakami"
reaktywator
20.12.2019 06:31

Chyba że Pani uważa, że nawet wyjaśnienie nie należy się Pani wyborcom?

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/ustawa-dot-dyscypl(...)

reaktywator
na forum od listopada 2017
reaktywator
20.12.2019 06:18

Oddałem na Panią głos, chcę go unieważnić jeśli mnie Pani nie przekona, że w tym czasie było coś ważnieszego dla Pani i Pani wyborców

https://koduj24.pl/gdzie-byli-panstwo-poslowie-gdy(...)

reaktywator
na forum od listopada 2017
trw_krosno
19.09.2019 13:27

Witam ! Czytam te Wasze wpisy i mam wrażenie , że jeszcze się taki nie urodził, który by Wam odpowiadał. Interesuję się polityką od wielu lat. Wśród polityków znam i porządnych , słownych ludzi. Dla mnie nie jest ważne z jakiej człowiek jest partii tylko jakim jest człowiekiem. Zgadzam się z moimi przedmówcami, iż coraz mniej jest tych pozytywnych. Proszę mi wierzyć, zdarzają się, .... Proponuję, wybierzcie kogoś nowego, dajcie się MU-JEJ sprawdzić.

Na tym polega demokracja, że to My wybieramy naszych przedstawicieli. Trzeba z tego korzystać. Pozdrawiam życząc więcej optymizmu i dobrych wyborów.

trw_krosno
na forum od stycznia 2018
black_crow
19.09.2019 06:12

Fakty są jakie są, abstrahując od ostatnich czterech lat rządów PiS i poprzednich dwóch kadencji koalicji PO-PSL, i patrząc tylko i wyłacznie na kampanię wyborczą to szeroko rozumiana opozycja strzela sobie w stopę raz za razem.

Kiepskie hasła wyborcze, niby nowoczesne ale trafione jak kulą w płot, szef partii jąkający się podczas odpowiedzi na pytanie o "sześciopak", czołowi działacze partii nieznający programu, agitacja wyborcza pod pozorem akcji rozdawania czujników czadu. Jednym słowem wpadka za wpadką, opozycja wprost wymarzona dla każdej partii. Gdybym nie był racjonalną osobą to byłbym skłonny uwierzyć w teorię że w opozycji działają agenci PiSu. Wystarczy że PiS nie będzie miał wpadek, choć jak widać na przykładch opozycja nie potrafi wykorzystać nawet wpadek PiSu.

black_crow
na forum od kwietnia 2019
gandalfff
19.09.2019 01:58

Powodzenia dla Konfederacja w tych wyborach! Czas na nową siłę!

gandalfff
na forum od listopada 2017
triador
18.09.2019 15:16

Zauważcie moi drodzy, że na przestrzeni 25 lat zmieniły się priorytety. Top one: dzisiejszych potrzeb człowieka: kariera, szmal i k...stwo. Co nam z forsy jeśli widzimy swoje dzieci gdy już śpią. Z małżonkiem nie ma nawet czasu porozmawiać, a seks jest mechaniczny i w pospiechu, o ile w ogóle jest. Zero relacji międzyludzkich. Jeżeli rozmowa dwojga rzekomo kochających się ludzi sprowadza się do pisania sms i telefonów w stylu kup chleb, piwo, chipsy, a potem dalsza część tej rozmowy odbywa się przed telewizorem na tematy związane z ogladanymi programami to jak można budować więź? Następnie pojawiają się ,"niewinne" flirciki w pracy lub na urlopach, zdrady, rozwody, kolejni "wujkowie" czy "ciocie". Jaki przykład życia dajemy dzieciom? Jak może Polska być zdrowa politycznie skoro polskie rodziny chorują na brak miłości, zanik relacji, brak empatii. Sprowadzanie życia do pieniędzy, kariery i uciech jest plytkie i do niczego nie doprowadzi. Musimy mieć obowiązki, ale tylko tyle, żeby mieć czas na bycie razem.

triador
na forum od listopada 2017
mscgs24
18.09.2019 10:26

"Nasz program został opracowany z Polakami. Odwiedziliśmy każdy zakątek kraju " - tak, chyba ze zbokami LGBT! Nie jestem za żadna frakcją polityczną w naszym kraju, ale prędzej skłonię się w stronę PiS, który broni jeszcze normalności zachowań seksualnych, niż w stronę poparcia dla takiego chorego zboczenia.

mscgs24
na forum od listopada 2017
rajana
18.09.2019 09:12

Szanowna Redakcjo! Już dawno żaden artykuł tak nie obrodził w komentarze, można by powiedzieć "klęska urodzaju" - i żaden nie nadaje się do wyróżnienia ? Z reguły z braku czasu czytam tylko wyróżnione, a tym razem trzeba przeczytać kilka stron...

rajana
na forum od listopada 2017
azazello
18.09.2019 06:36

... druga wojna światowa, zaczęła się od złego słowa Polaka, przeciw innemu narodowi...? A łaca minimalna powinna wynosić 2200 zł brutto, bo inaczej firmy poupadają, no i oczywiście pracujemy do 67 roku życia , a wniedalekiej przyszłości jeszcze dłużej...! Głosujmy na PO....?

azazello
na forum od czerwca 2018
Burn
18.09.2019 06:27

Eee, pisia gimbazo, zadanie króre może rozłożyć wasz, intelekt: ile ośmorniczek można kupić za kasę którą przytulił rydzol za propagandę propisowską? Tonę? dziesięć ton? Nie, niestety dziesięć razy więcej! A was kupili za pięć stówek...

Burn
Konto zablokowane
/5
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA