DYSKUSJE
Lewica liczy, że będzie miała posła. Wystawia 5 kandydatów z Krosna
zbraja
13.09.2019 22:13

Mam nadzieję , że Lewica uzyska w Krośnie dobry wynik , a w okręgu wyborczym mandat do Sejmu RP.

zbraja
na forum od listopada 2017
Wojtek27
13.09.2019 22:13

To cała lewica z Krosna, to chyba wszyscy kandydują. A i czemu te flagi z boku nie są tęczowe, czyżby kamuflaż wyborczy. Powodzenia towarzysze.

Wojtek27
na forum od listopada 2017
kobrys
13.09.2019 21:56

Kompetencje lewicy skompilowane w 25min kompromitacji: https://www.youtube.com/watch?v=2rxguW5neeg

kobrys
na forum od listopada 2017
loginka1
13.09.2019 20:35

O nieee, nie mam amnezji. Kilkadziesiąt lat socjalistycznych utopii wystarczająco pokazało, czym te piękne hasełka są w rzeczywistości! A socjalizmu plus tudzież miłości do Zjednoczonych Socjalistycznych Republik Europejskich ... mam już serdecznie dość. Od 45 r. nic sensownego. Nigdy więcej nie zagłosuję na kabaret klasy Z... tzw. POPiSy ani na inną postkomunę i neokomunę. Pierwszy raz oddam głos na tych, którzy jeszcze nie rozwalali systemowo Polski, czyli na Konfederację. Wiadmo, że w duopolu obecnym, partyjniackim, nic nie zrobią, ale można będzie przynajmniej inteligentnych ludzi posłuchać w Sejmie, nawet jeśli nie do końca się z nimi zgadzam w wielu kwestiach. PRL i PRL Plus - zaprośmy wreszcie do odpowiedniego miejsca - lamusa historii!

loginka1
na forum od listopada 2017
gandalfff
13.09.2019 15:45

Broń nad Boże przed lewicową utopią. Mało już ludzi umarło od faszymu i komunizmu, dwóch lewicowych systemów? Chcecie powtarzac hisotrię? Znowu mącąc w głowach ludziom. Mało już socjalizmu w naszym kraju? Elity PRL nadal mają się dobrze.

Na liscie naszego okręgu jest 6 nauczycieli. To pokazuj jak niebezpieczna jest ta grupa. W końcu mająca styczność na naszymi dziecmi.

Oczywiscie czekamy na prezentacje innych komitetów.

gandalfff
na forum od listopada 2017
count_dooku
13.09.2019 15:43

Banda idiotów i karierowiczów.

count_dooku
Konto zablokowane
k2101
13.09.2019 15:20

Mam nadzieję, że tak ochoczo będziecie taże pisać o Konfederacji - liście nr 4.

Tylko ta partia jest antysystemowa, ma inne poglądy w różnych sprawach. Przykład: edukacja - bon edukacyjny, docelowa prywatyzacja, OBNIŻKA PODATKÓW (pit, cit, vat, akcyza itd.)

k2101
na forum od listopada 2017
lukasz875
13.09.2019 14:50

No i tak jak przewidywałem pisząc w moim poście o tej aferze z księdzem pomstującym na "transseksualistów" itd - kampania "lewicy" w Krośnie się zaczyna. Co następne - Krośnieńska parada,wykłady homosiów w szkołach czy awaria kanalizacji niczym w Warszawie ? (bo wiecie: pęknięta rura i g... )

I powiem tak: może nie jestem stałym mieszkańcem Krosna ale doskonale wiem,że z babrających się w ideologii - czy z tych lewicy czy z "prawicowego" (a tak bardzo lewicowego gospodarczo PiSu) polityków pożytku nie ma i być nie może. Żeby nie było czasem tak,że wzorem PiSowców z sąsiedniego Jasełka co chcą stawiać Jezuska lewica przywlecze nam z Rzeszowa wielką c... znaczy się "pomnik czynu rewolucyjnego" :P Bo o ideologii pieprzą jak tamci,właśnie przez takich ideologów co narobili syfu (ale PiSowskich) wynajmuję mieszkanie już pod Krosnem i tutaj pracuję.

Na szczęście Krosno ma bardziej apolitycznych i skoncentrowanych na rozwoju miasta gospodarzy,choć wiele rzeczy nadal można zrobić lepiej. Na pewno największym problemem Krosna i kraju to jest jakiś smok czy tam smog ? Nie sądzę. Trochę jest emitowane i z zakładów i z aut ale pozbyć się jednych i drugich to samobójstwo.

lukasz875
na forum od września 2019
abajurek33
13.09.2019 14:26

Liczę że lewica nie bedzie miała posła z Krosna.

abajurek33
Konto zablokowane
maniek75
13.09.2019 13:32

Mamy już dwóch w Sejmie i co takiego zrobili dla Krosna oprócz zablokowania budowy spalarni i budowy łącznika jedynie lotnisko pozwolili troszkę rozbudować bo kilku bogatych ma się gdzie bawić i „lotnik” miał gdzie lądować przed wyborami.

maniek75
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA