DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Lewica liczy, że będzie miała posła. Wystawia 5 kandydatów z Krosna

No i tak jak przewidywałem pisząc w moim poście o tej aferze z księdzem pomstującym na "transseksualistów" itd - kampania "lewicy" w Krośnie się zaczyna. Co następne - Krośnieńska parada,wykłady homosiów w szkołach czy awaria kanalizacji niczym w Warszawie ? (bo wiecie: pęknięta rura i g... )

I powiem tak: może nie jestem stałym mieszkańcem Krosna ale doskonale wiem,że z babrających się w ideologii - czy z tych lewicy czy z "prawicowego" (a tak bardzo lewicowego gospodarczo PiSu) polityków pożytku nie ma i być nie może. Żeby nie było czasem tak,że wzorem PiSowców z sąsiedniego Jasełka co chcą stawiać Jezuska lewica przywlecze nam z Rzeszowa wielką c... znaczy się "pomnik czynu rewolucyjnego" :P Bo o ideologii pieprzą jak tamci,właśnie przez takich ideologów co narobili syfu (ale PiSowskich) wynajmuję mieszkanie już pod Krosnem i tutaj pracuję.

Na szczęście Krosno ma bardziej apolitycznych i skoncentrowanych na rozwoju miasta gospodarzy,choć wiele rzeczy nadal można zrobić lepiej. Na pewno największym problemem Krosna i kraju to jest jakiś smok czy tam smog ? Nie sądzę. Trochę jest emitowane i z zakładów i z aut ale pozbyć się jednych i drugich to samobójstwo.

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA