DYSKUSJE
Śmiertelne potrącenie mężczyzny na ul. Podkarpackiej. Feralne przejście
kurnachata
07.09.2019 17:13
wyróżnione przez moderatora

Tak juz nie raz pisałem w artykułach o kontrowersyjnym przejściu, ze dwupasmowa prosta na trasie działa na kierowców tak ze przyspieszają a tu nagle pojawia im sie przejście dla pieszych. Z górki na światłach startuja z kopyta i pikują w dół a jadąc pod gore zwykle trzymają pewnie nogę na gazie by sie wzbić. Za każdym razem wpadają na kontrowersyjne przejście ozdabiane kolejnymi światłami.

kurnachata
na forum od listopada 2017
FIFAFAFA
07.09.2019 17:11

umieszczenie tego zdjęcia z krwią świadczy tylko o Waszym "wysokim" profesjonaliźmie

FIFAFAFA
na forum od listopada 2017
szary30
07.09.2019 16:25
wyróżnione przez moderatora

A wystarczylby prosty odcinkowy pomiar predkosci na calej obwodnicy :) albo zwykly fotoradar dwustronny...

szary30
na forum od listopada 2017
LoloBolo
07.09.2019 16:03
wyróżnione przez moderatora

Wmawianie pieszym że mają pierwszeństwo na przejściu to głupota, najpierw pieszy MUSI się upewnić że może bezpiecznie na nie wejść a nie iść z marszu zwykle mając nos w smartfonie i słuchawki na uszach (dotyczy to też rowerzystów).

LoloBolo
na forum od listopada 2017
ciekawykrosnianin
07.09.2019 15:27
wyróżnione przez moderatora

Na początek - szkoda człowieka.

Ale... na właśnie, pisałem to już nie raz. Na wielopasmowej jezdni NIGDY nie zatrzymuję się jako pierwszy przed przejściem przed którym czeka pieszy. Ludzie w większości nie myślą. Ja się zatrzymam, pieszy wejdzie i w tym czasie zostanie "zdjęty" przez samochód na sąsiednim pasie. Wiem wiem, nie wolno wyprzedzać na pasach, ale każdy może się zagapić. Szczytem debilizmu była dla mnie babka, która zatrzymała się mimo zielonego światła przed przejściem przed którym czekał pieszy.

Czekam na wyzwiska, że jestem cham i nieuprzejmy kierowca, ale ciekawe, ilu ludziom uratowałem życie dzieki temu, że "przeze mnie" musieli dłużej poczekać przed przejściem.

PS. Oczywiście jeśli jakiś "uprzejmy" się zatrzyma pierwszy, to również się zatrzymuje.

ciekawykrosnianin
na forum od listopada 2017
tao_
07.09.2019 14:09
wyróżnione przez moderatora

Problemem nie jest przejście. Problemem są polscy kierowcy.

tao_
na forum od listopada 2017
baggio
07.09.2019 13:18
wyróżnione przez moderatora

To przejście dawno powinno być zlikwidowane wyżej jest bezpieczne przejście na światłach albo dołem pod wiaduktem jest przejście

baggio
na forum od listopada 2017
kocur
07.09.2019 12:56

Feralna to raczej była jazda tej baby która zabila faceta a nie przejscie.

kocur
na forum od listopada 2017
gl804
07.09.2019 12:13
wyróżnione przez moderatora

Koniecznie zainstalować fotoradar na ulicy Podkarpackiej i światła przed przejściem dla pieszych!!!

gl804
na forum od lipca 2019
manou
07.09.2019 11:03
wyróżnione przez moderatora

Koszt przejścia podziemnego to nie tylko dziura i betonowe schody.Często dochodzi koszt windy dla osób niepełnosprawnych.

manou
na forum od lutego 2018
/5
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA