DYSKUSJE
Śmiertelne potrącenie mężczyzny na ul. Podkarpackiej. Feralne przejście
stefek670
07.09.2019 08:52
wyróżnione przez moderatora

dagmara99 zdjecie jest jak najbardziej na miejscu...moze widok krwi zniecheci kierowcow do rozwijania zbyt dużych predkości....poza tym to feralne miejsce już dawno powinno mieć inne rozwiazanie(może teraz i oby teraz UM zadecydował o przejściu dołem bądź kładką )- ile ludzi ma zginąć żeby w końcu urzędasy otworzyli oczy.....a Endrju89 ma dobry pomysł

stefek670
na forum od marca 2018
umberto
07.09.2019 08:36
wyróżnione przez moderatora

A może by tam zamontować solidny próg zwalniający.

umberto
na forum od listopada 2017
zbych
07.09.2019 08:30
wyróżnione przez moderatora

Swiat pędzi z duża predkoscia -ludzie razem z nim--szybkie i nerwowe zycie nie sprzyja wnikliwej obserwacjii kierowcy. Jesli zrobimy przejscie pod ziemią to wzrosnie liczba napadów-tak żle i tak niedobrze. A może bysmy nieco zwolnili tempo -np do 50km/godz?

zbych
na forum od listopada 2017
nick12
07.09.2019 08:11
wyróżnione przez moderatora

Panie i Panowie Urzędnicy,

Wielokrotnie pisano na tym portalu o niebezpiecznych przejściach na DK28. Nie wybudowaliście obwodnicy tak jak Biecz, Gorlice Sanok. Trudno. Ale nie traktujcie krytycznych postów jak ataku na Waszą nieomylność. Nie bierzecie pod uwagę tego co Wam piszą i podpowiadają inetrnauci. Jeśli na DK28 jesli nie zrobicie podziemynch przejść to nadal będą ginąć ludzie. Podziemne przejście o szr 1-2 metrów nie jest drogie, jest trwałe i bezpieczne nie wymaga ciaglych napraw jak kładki. Wykopać dziurę zalać betonem i po kłopocie. Żadna filozofia.

nick12
na forum od listopada 2017
Iker
07.09.2019 07:44
wyróżnione przez moderatora

Jeżdżę tamtędy kilkadziesiąt razy w ciągu dnia , raz spojrzenie na przejście , raz w lusterko żeby mi nikt w dupę nie wjechał , samochody ciężarowe jadą lewym pasem i na pewno nie 50km/h , czasami się ścigają , pisane było setki razy zlikwidować to przejście i drugie to wyjście z ekranów koło Żwirki bo parę metrów dalej też jest przejście z sygnalizacja , żadne kładki , żadne schodki

Iker
na forum od listopada 2017
k2101
07.09.2019 06:43
wyróżnione przez moderatora

Publikując ciągle artykuły o tym przejściu, sprawiacie, że ludzie się boją. Media nie są od straszenia ludzi. Naprostszy sposób jest to natychmiastowa likwidacja tego przejścia. No chyba czas w końcu zacząć myśleć. Drugie jest kilkaset metrów wyżej - na hiperbezpiecznych światłach. I nie interesuje mnie los osób, którym się nie chce. Miastu też się nie chce wybudować tam przejścia niekolidującego z drogą.

k2101
na forum od listopada 2017
Endrju89
07.09.2019 05:27
wyróżnione przez moderatora

Kładka to koszt kilku milionów a nie można prościej i taniej ? Czyli zrobić schodki w dól przejście pod mostami i po drugiej stronie schodkami do góry ? Czy to taki problem ? Albo zlikwidować to przejście i koniec kropka ? Przecież dosłownie 300m dalej jest bezpieczne przejście dla pieszych z sygnalizacją!

Endrju89
na forum od listopada 2017
dagmara99
07.09.2019 02:05
wyróżnione przez moderatora

Publikowanie zdjęcia z rozlaną na ulicy krwią ofiary wypadku jest nie na miejscu. Dla mnie to forma nie do zaakceptowania.

dagmara99
na forum od listopada 2017
union
07.09.2019 01:22
wyróżnione przez moderatora

Może ktoś z UM jednak podejmie jedyną słuszną decyzję o budowie kładki dla pieszych w tym miejscu. Ciekawe ile kosztuje kładka.

Nie jestem ciekaw ceny za jedno, dwa...... ludzkie istnienia

union
na forum od listopada 2017
/5
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA