DYSKUSJE
Wielki odkurzacz z ul. Kolejowej. Takie reklamy miały stać w całej Polsce
plakowski90
26.09.2019 13:10

Też mam głębką nadzieje, ze w tych wyborach ludzie otworza oczy ze od 30 lat sa okradani :)

_________________________

https://best-med.pl/nowoczesne-leczenie-stulejki/

plakowski90
na forum od września 2019
hasa90
23.09.2019 13:32

Mam nadzieje ze wyboru beda teraz wyglądały inaczej niz ostatnie :)

__________

https://www.bartmetaco.pl/

hasa90
na forum od września 2019
hasa90
13.09.2019 15:24

To jest ciekawe, że wy wszyscy z tematu reklamy zeszliście na politykę... No ale fakt PO i PIS to jedno i to samo, na nich nie warto głosować.

_________

https://skysnap.pl/

hasa90
na forum od września 2019
hasa90
13.09.2019 15:24

To jest ciekawe, że wy wszyscy z tematu reklamy zeszliście na politykę... No ale fakt PO i PIS to jedno i to samo, na nich nie warto głosować.

_________

https://skysnap.pl/

hasa90
na forum od września 2019
shadow1965
28.08.2019 00:52

PS

Przepraszam za błędy w składni ale pisałem to już długo po północy, szybko i z fajką w ustach a jak ktoś nie wie to za "dewizy" można było kupić takie zaplecze techniczne jakie można sobie tylko wymarzyć!!! Nie lubie takich wpisów, że coś jest stare to już do wyrzucenia... analogicznie można by wyrzucić połowę radnych w krośnie tylko dla tego, że są starzy!!!

shadow1965
na forum od listopada 2018
shadow1965
28.08.2019 00:43

leopard

i tak sobie teraz pomysleć jak by wyglądało Krosno gdyby do dziś funkcjonowały takie zakłady jak Fabos, "Paciara" czy "Lnianka". Jak byśmy się zatrzymali w rozwoju na etapie "Lnianki" i "Fabosu" to wyglądalibyśmy podobnie jak Tadżykistan, najbiedniejsza była republika radziecka.

Pytasz jak by Krosno wyglądało z tymi zakładami??? Kultowo też nie pozostawały by w tyle za światowymi firmami. KHZ wysyłało swoje wyroby do ponad 40 krajów na całym świecie Lnianka też a Fabos? WSK też nie w kij dmuchał i gdzie te pieniądze? Gdzie te inwestycje? Oj pewnie Krosno by lepiej wyglądało jak Rzeszów ze światowym zapleczem technicznym... nie było tak wiele zakładów "dewizowych" w Rzeszowie ile było w Krośnie.

A KTO TWIERDZI, ŻE TE ZAKŁADY ZATRZYMAŁYBY SIĘ W ROZWOJU???

shadow1965
na forum od listopada 2018
Gafa
27.08.2019 15:04

Ja nie narzekam....... mnie Krosno się podoba, nawet bardzo ................

ale z racji tego, że spotykamy się z mlodymi ludźmi, ja ich słucham ze zrozumieniem i dokładnie wiem o czy mówią..............

Wielu mieszkańców Krosna i okolic jedzie do Nowego Stylu i droga w kierunku Jasła jest zakorkowana, czy wiecie dlaczego?

W Krośnie nie ma zakładu, by zagospodarował tyle rąk do pracy............. fakt, że w Stylu kokosów nie zarabiają, ale są blisko rodzin, starszych rodziców itd.

A wypasione auta?

Niektóre tak tylko wygladają, ale swoje lata mają .......Zadbany Mercedes z lat sześdziesiatych z automatyczną skrzynią biegów, wypucowany, ale staruszek, a jeździ po Krośnie....... Wiele mam przykładów od młodych, dlaczego do Krosna nie wracają................ a po co? do marketu na kasę, do rodziców na garnuszek, by coś odłożyć choćby na samochód, czy samodzielne mieszkanie ......... w wiekszych miastach życie może i drogie, ale pieniądze też inne się zarabia............niestety.....

Gafa
na forum od listopada 2017
Iker
27.08.2019 10:57

Leopard .Popieram .Dlaczego wszyscy tak niezadowoleni nie jedżą syrenkami czy maluchami , tylko golfy skody i inne ople , dlaczego nie budują domów z pustaków żużlowych przykrytych eternitem , tylko ytong i dachówka , takich przykładów można wymieniać wiele , postępu się nie zatrzyma , takie są uroki kapitalizmu ,że większy wchłania mniejszego , czasu nie wrócimy , nie ma co patrzeć do tyłu.Jak polskie i światowe słynne firmy odzieżowe (w vivo jest ich pełno)wykorzystują niewolniczą pracę kobiet w Bangladeszu za 3 dolary dziennie to jest dopiero upadek człowieczeństwa .Więc jeszcze tak strasznie nie jest.

Iker
na forum od listopada 2017
leopard
26.08.2019 23:00

Z pewnością jakby była "Lnianka" to młodzi by nie wyjeżdzali z Krosna, tylko pracowaliby przy maszynach lniarskich za kilkadziesiąt dolarów miesięcznie.

leopard
na forum od listopada 2017
leopard
26.08.2019 22:56

Istnienie pod koniec XX wieku czegoś takiego jak "Lnianka" najlepiej świadczy o poziomie rozwoju Krosna w czasach tej "świetności". To się w kupie trzymało tylko dlatego że ledwo piśmienna włókniarka zarabiała w przeliczeniu 20 dolarów.

leopard
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA