DYSKUSJE
Miesiąc zdrowia psychicznego. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji
aga124
31.10.2020 19:07

Ciekawy artykuł. Dziękuję

----------------

https://psychoterapeuta.mateuszdobosz.pl/

aga124
na forum od listopada 2019
edgard
14.06.2019 16:57

W krajach wysoko rozwinietych i przy aktualnym dynamicznym trybie życia. Normalną rzeczą są wizyty u psychoterapetów.  Każdy kto dba o swoje zdrowie fizyczne warto by zadbał równiez o swoje zdrowie psychizne.  

Wiele w naszym społeczeństwie osób myli pojęcia i wrzuca wszystko do jednego worka. Stąd jak w przypadku wizji triadora mnustwo jest takich sytuacji, że osoba która kożysta z porad psychiatry czy psychologa obawia się muwić głośno o swoim problemie innym.  Warto, aby uświadamiać, że profilaktyka w tym kierunku również jest bardzo ważna, ponieważ wczesne wykrycie probemu może nie kiedy uratować życie. 

Radziłbym pod takim kontem podchodzić do tego tematu.  

edgard
na forum od listopada 2017
shadow1965
13.06.2019 09:59

triador

Nic si nie martw... widziałeś w swojej wizji Krosno za jakieś 20 lat. :)

shadow1965
na forum od listopada 2018
maniek75
13.06.2019 09:34

Kapitalizm !!! Kasa Kasa Kasa Kasa Kasa.

maniek75
na forum od listopada 2017
triador
12.06.2019 21:40

Od lat widzę w snach rzeczy, z których jakaś połowa się sprawdziła. Np. kiedyś przyśniło mi się, że kobieta mojego brata leczyła się psychiatrycznie. Okazało się po 2 latach, że to była prawda. Zataila ten fakt przed bratem i dopiero w małżeństwie wyszło wszystko na jaw. Rzecz jasna brat się zirytowal, ale jednak nie chciał unieważnić małżeństwa. Jest czasem ciężko, ale są razem. Raz śniło mi się, że Krosno było zupełnie opuszczone, blokowiska i domy od dawna nie zamieszkałe i nawet ptaków nie było. Mam ciary jak sobie to przypomnę. Czy te wizje kwalifikują się pod chorobę psychiczną i trzeba dzwonić po karetkę?

triador
na forum od listopada 2017
quellen
12.06.2019 20:39
wyróżnione przez moderatora

Wspaniała akcja! Super, że promuje się możliwość, a nawet konieczność psychoterapii. Super, że podkreślacie Państwo również, jak istotna jest prawidłowa diagnoza psychologiczna i to, jak ważne jest, żeby stawiały ją odpowiednio wykształcone i przygotowane osoby. Takie jak wymieniona w artykule Magister Iwona Śnieżek, z którą miałam okazję pracować w Szpitalu im. Rydygiera w Krakowie. Pani Magister, realizując specjalizację z psychologii klinicznej, dała się poznać jako wysokiej klasy psycholog, z ogromną wiedzą z zakresu neuropsychologii, która do tego wszystkiego, ma jeszcze bardzo empatyczne i uważne podejście do Pacjenta, zarówno tego dorosłego, jak i małego.

Pana Macieja chciałam odesłać do definicji pojęcia „diagnoza różnicowa”, i jako koleżanka po fachu poprosić o prawidłowe jego stosowanie.

quellen
na forum od czerwca 2019
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA