DYSKUSJE
Moda minimalistyczna. Krośnianka i jej pełne przekory projektowanie
krosniakimp
10.06.2019 00:12

ale to jest badziew masakra

krosniakimp
na forum od maja 2019
kurnachata
09.06.2019 19:54

Niby wszystko się zgadza, jest z Krosna, jest ogromny międzynarodowy sukces ale brakuje w tych kolekcjach motywu że z Krosna. Może następnym razem szklane wstawki jako Miasto Szkła albo wieża Farna jako nakrycie głowy.

kurnachata
na forum od listopada 2017
mscgs24
09.06.2019 13:45
wyróżnione przez moderatora

@Niki_Manifesto, jak w większości poglądów, tak i tym razem zgadzam się z Twoim zdaniem.

Jeśli chodzi o projekty z artykułu i zdjęć z funpage'a, to nie jest to moja bajka, ale jestem dumny z tego, że to robią, że mają swój świat, swoją pasję i ją realizują i dumny jestem, że tacy ludzie są z naszej małej galicji i że są znani na świecie. 

Oczywiście też wieki ukłon dla Pani Anny Twardy, za te artykuły, bo bardzo tego brakowało na upadającym portalu, który zaczyna się podnosić dzięki serii "Pasje Krośnian"

mscgs24
na forum od listopada 2017
Niki_Manifesto
09.06.2019 11:28
wyróżnione przez moderatora

Mówiłam już, że Krosno to miasto artystów? Stąd wychodzą w świat rozhuśtani, wydarci z bezpiecznej kołyski komfortu, głodni soczystego życia, nienasyceni. I tworzą odważnie i świeżo, i drapieżnie. Lotny umysł i otwarte serce. A branża to niełatwa, kapryśna, jak to bywa natura ludzka.

Niki_Manifesto
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA