DYSKUSJE
Krosno tętniące życiem. Zobacz film promocyjny miasta
Burn
14.05.2019 07:37

Bardzo ładny film, szkoda że nie ma NIC wspólnego z rzeczywistością.

Mieszkając tutaj można umżeć z nudów...

Burn
Konto zablokowane
black_crow
14.05.2019 06:07
wyróżnione przez moderatora

Bardzo  fajny, profesjonalnie zrobiony film, jednak  jak jeden z przedmówców napisał to żeby  wiedzieć o co chodzi  w poszczególnych scenach trzeba być krośnianinem lub mieć jakąś wiedzę o  tym mieście, brakuje konkretnych informacji.

Mi osobiście skojarzyło się z trailerem filmowym, gdy z dwugodzinnego filmu wycina się  kilkanaście  najciekawszych scen i skleja w kilkuminutową zachętę dla widza. Niestety oprócz tych zachęcających scen są też inne... te zwykłe i  po prostu  nudne.

black_crow
na forum od kwietnia 2019
marmot4
13.05.2019 22:43
wyróżnione przez moderatora

Dobrze zrobiony film. Pokazuje dużo, ale jednocześnie nic. Szybkie i krótkie urywki krajobrazu i budynków, nie da się poznać co i jak. Mieszkaniec Krosno może i pozna poszczególne ujecia ale turysta zobaczy tylko ładne slajdy i dalej nie będzie wiedział co zobaczyć. Nawet wizytówka miasta jaką jest CDS nie jest dostatecznie ukazana. Na filmie uwidoczniono jak to jest pięknie i wesoło w krośnie ale chyba tylko w słoneczna niedziele jak rodziny z dziećmi wyjdą oraz przy okazji jakieś pseudo imprezy plenerowej. Ale powtarzam film zmontowany dobrze.

marmot4
na forum od listopada 2017
cichon
13.05.2019 20:49

krosno to padlina w ktorej nikt nie chce mieszkac

cichon
Konto zablokowane
umberto
13.05.2019 18:24

Krosno tętni tylko jak jadą Wilki Krosno,reszta to tylko ściema,zero koncertów na poziomie,Karpaty Krosno to najwyżej mogą pograć z Markiewicza Krosno na poziomie okręgówki,dziurawe i rozkopane drogi,brak chodników,baraki wybudowane na śmietnisku dla patologii,rynek pusty,brak dobrych dyskotek tylko jakaś Nafta do której chodzą złamane serca i same banki żeby mieszkaniec mógł sobie pożyczyć kasę żeby przetrwać do ostatniego.

umberto
na forum od listopada 2017
shadow1965
13.05.2019 18:03

To teraz dla równowagi zróbcie film o drogach bez chodników np Okulickiego, dzikich wysypiskach śmieci, osiedlach kontenerowych, biedzie, zanieczyszczonym powietrzu smogiem, obdartych i pobazgranych kamienicach, zanieczyszczonych rzekach i śmieciach nad nimi... zresztą ogólnie Krosno jest okropnie brudnym miastem no i o wszendobylskich bezdomnych menelach. Film jako taki jest dobrze zmontowany, przekolorowany, pastelowy aż do bólu. Teraz może zróbcie film o prawdziwym Krośnie a nie takim jak z reklamy. Można dodać pod obecnym filmem taką kwestię: "Przed przyjazdem do Krosna skonsultuj się z mieszkańcami lub zobacz obiektywne opinie..."

shadow1965
na forum od listopada 2018
herman616
13.05.2019 14:46
wyróżnione przez moderatora

Tętniące życiem?? Serio??? To tylko VIVO tętni życiem i korki na drogach, a reszta Krosna niestety padaczka... Film przyznam bardzo fajny ale aż tyle to tu się nie dzieje jak w filmie. A szkoda...

herman616
na forum od listopada 2017
kurnachata
13.05.2019 13:21
wyróżnione przez moderatora

Bo takie wyjątkowe i wspaniałe jest to właśnie Krosno. Brakuje w nim tylko pieniędzy ale może ktoś sie nauczy żyć bez pieniędzy.

kurnachata
na forum od listopada 2017
trw_krosno
13.05.2019 12:36
wyróżnione przez moderatora

Gratuluję. Film bardzo profesjonalnie i ładnie zrobiony. Ja już  go  rozesłałam po kilku kontynentach . Krośnianie reklamujmy Swoje Miasto.     Pozdrawiam.       KD

trw_krosno
na forum od stycznia 2018
neon83
13.05.2019 09:14
wyróżnione przez moderatora

Profesjonalnie, estetycznie, ładnie. Mimo ze nie opuściłem miasta od 40 lat, po obejrzeniu filmu, mam ochotę na wizytę w Krośnie :) film polecę znajomym na całym świecie, bo naprawdę ładne to Krosno :))) 

neon83
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA