DYSKUSJE
Gwiazdy na "Balonach". Wiemy, jak przedstawia się program imprezy
kmr
01.05.2019 11:40

Słabo. Pójdę tylko na pokazy lotnicze i balony.

kmr
na forum od listopada 2017
MaGiA
26.04.2019 19:42

Lukii, czytaj ze zrozumieniem. Miałam na myśli  ostatnie dwa trzy lata, nie więcej. Ty się cofnąłeś aż 9 (2016-2018 - dla mnie to nie NAJWIĘKSZE gwiazdy)  Nie macie co zakładać, że ja to fan disco polo... bo nie tędy droga). Wiadomo, że każdemu nie dogodzi, ale  zdanie wyrazić można.   Każdy inaczej postrzega daną muzykę.  Zgadzam się z pikop... w kwestii podziału gatunków muzycznych na dni. Jako że to jubileuszowe Balony, to liczyłam na samych BARDZO znanych artystów. Każdy czeka na co innego  podczas  GZGB.  Jedni chcą stoiska/kramy odpustowe... inni nie. Jedni chcą takie koncerty, a inni siakie. Ja nikogo nie najeżdżałam w komentarzu, a inni od razu się odgryzają, jak ktoś nie jest zachwycony tegorocznymi artystami. Ludzie, spokojnie. Pozdrawiam i życzę udanej zabawy GZB.

MaGiA
na forum od listopada 2017
uglymelany
04.04.2019 20:28
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: Wulgarne sformułowania
uglymelany
na forum od marca 2019
kurnachata
04.04.2019 17:22

Dziś bez disco-polo i hip- hopo rapu trapu to sie nie odbędzie dobra zabawa dla publiki.

kurnachata
na forum od listopada 2017
pikoq
04.04.2019 15:49
wyróżnione przez moderatora

No cóż... Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził. Ze swej strony tylko dodam, że  "balony" nie trwają tylko jednego dnia, więc organizatorzy gdyby się postarali, to by mogli mogli zadowolić większą ilość ludzi odwiedzających lotnisko. Dajmy na to, np. w pierwszy dzień POP/Rock, w drugi disco polo, a w trzeci muzyka elektroniczna. Niekoniecznie to muszą być największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

No ale organizacja takiej imprezy to tylko się nam wydaje taka prosta, więc tym większy szacun dla organizatorów. Bo siedzieć przed komputerem i psioczyć jaki to program beznadziejny jest to każdy potrafi...

pikoq
na forum od listopada 2017
cia_pa_ty
04.04.2019 12:15

jeszcze mogli zakontraktować Ciensona i Trebunie Tutki

cia_pa_ty
Konto zablokowane
goatman
04.04.2019 10:20
wyróżnione przez moderatora

Bardzo dobry lineup :)

Wiadomo, nie wszystkim uda się dogodzić, ale jeśli ktoś nie zna tych artystów to może się mile zaskoczyć. Byłem na wielu imprezach gdzie każdy z nich występował i zabawa była przednia.

Odejście od januszostwa bardzo na plus. Jeszcze zrobić porządek z odpustowymi kramamami na lotnisku i nie będzie się czego wstydzić przed gośćmi.

goatman
na forum od listopada 2017
Lukii
03.04.2019 22:52
wyróżnione przez moderatora

MaGiA nie wszystkim da się dogodzić ale nie pisz BZDUR że nie grają/grały największe gwiazdy które każdy zna.  Przez krosnieńskie lotnisko co roku przewija się ok 20-30 tyś ludzi i jest to największy piknik na Podkarpaciu.

Prawda jest taka że lotnisko krośnieńskie "Balony nad Krosnem" widziało już niezliczoną ilość największych artystów Polskich.

Wymieniam tylko bardziej znane zespoły które wystapiły w danym roku:

2018 rok Grzegorz Hyży

2017 rok Roże Europy, Piersi, Lemon

2016 rok Sztywny Pal Azji , Sarsa

2015 rok...!!!  LETNIA SCENA ESKA , NAJLEPSZY PRZEKAZ W MIEŚCIE , EWELINA LISOWSKA, DJ  RAFAŁ WODZIŃSK, ŁĄKI ŁAN,  COMA

2014 rok...!!!!  Groovinscy, Pajujo, Enej, IRA, Ciryam, Strachy na Lachy, The Friends, Dawid Kwiatkowski

2013 rok  Sylwia Grzeszczak, Joanna Kwaśnik, Bracia,

2012 rok  Groovińscy, Ciryam, AFROMENTAL, ROBERT ROZMUS, BLUE CAFE, LEON HENDRIX BAND, RUDI SCHUBERTH & WAŁY JAGIELLOŃSKIE, 

2011 rok  ANIA WYSZKONI, ELENI, ROCK OIL FESTIVAL, TE-TRIS

2010 rok Z  ZAKOPOWER, MAJKA JEŻOWSKA, ABBA IMITATION 

Lukii
na forum od listopada 2017
grzeprze
03.04.2019 20:51
wyróżnione przez moderatora

W końcuuuu! Ciesze się, że nareszcie wszyscy artyści będą na poziomie. Podejrzewam, że 70% krośnian nie byli na żadnym koncercie gdzieś dalej niż podkarpackie, stąd wielkie zdziwienie - kto to? co to? xxanaxx - jedni z pierwszych, którzy rozpowszechnili muzyke elektroniczna w Polsce,  alternatywny rock ze strony Organka i groove Sanepid Squadu Grubsona robią to, że przychodzi sie na cały koncert, a nie na jeden numer ;-) Wiem, że januszologia większości krośnian podpowiada: Dali by kogoś pod noge, jakiegoś Martyniuka albo tego no, co spiewa ten, Miłosć w Zakopanem", ale jeśli ktoś jest wychowany na Radiu Wawa im też nie ma się co dziwić. Na szczęście lineup na Balony 2019 nie układał Janusz ;-) 

grzeprze
na forum od listopada 2017
k2101
03.04.2019 19:48
wyróżnione przez moderatora

Wykonawcy z Polskiego Radia. W dobrą stronę to zmierza :)

k2101
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA