DYSKUSJE
Rozbierają stary budynek na Spółdzielczej. Będzie tam nowa kamienica
ula
18.03.2019 07:47
wyróżnione przez moderatora

W czasie, gdy panuje ucieczka sklepów ze Śródmieścia , nie kupiłabym mieszkania w tym bloku na kamiennej pustyni, z trudnym  dojazdem.

ula
na forum od listopada 2017
481215
17.03.2019 19:48

a mnie się bardzo podoba,super

481215
na forum od listopada 2017
staszkaklara
17.03.2019 14:06

Mysle, ze jedni i drudzy maja racje.Calymi latami to miejsce szpecilo. Dobrze, ze w ogole cos tam powstanie. Co do parkingow, jest sporo miejsca na ulicy Legionow.

staszkaklara
na forum od listopada 2017
ps24
17.03.2019 01:03
wyróżnione przez moderatora

Sam budynek wygląda ładnie i nowocześnie, jak to się jednak ma do zabytkowego charakteru starówki - moim zdaniem nijak. A co z planem zagospodarowania przestrzennego? A co w związku z tym, że tam jest teren parku kulturowego. Widocznie ta uchwała o parku kulturowym jest po to żeby utrudnić prowadzenie biznesu - skoro i tak można postawić tam obiekt o tak nowoczesnej i odbiegającej od miejscowej architektury bryle.

ps24
na forum od listopada 2017
Ewa26
16.03.2019 20:50
wyróżnione przez moderatora

Super.W końcu w Krośnie buduje nowoczesne budynki. Wizualizacja wygląda świetnie, pasuje do kamienicy /1001drobiazgów/. KPB Development buduje piękne osiedla np. Parkowe.Stare bloki w Polance wyglądają jak nowe,może redakcja Krosno24 pokaże jak powinno się remontować stare osiedla, nie tylko zielona lub różowa elewacja. Jeszcze raz brawo. My Polacy umiemy tylko krytykować. Trzeba uznać też czyjeś starania ,żeby nasze miasto,osiedla ,budynki były piękne. Prosimy o więcej.

Ewa26
na forum od listopada 2017
kurnachata
16.03.2019 12:46

Budynek nie za bardzo okazały lecz mimo wszystko starówka. Czyli i tak niewielka już starówka krosna zmniejsza sie każdego roku poprzez wywrotowa działalność Kpb. 

kurnachata
na forum od listopada 2017
gresiek
16.03.2019 12:45

A na przeciw rozlatująca sir kamienica

gresiek
na forum od listopada 2017
Niki_Manifesto
16.03.2019 11:56
wyróżnione przez moderatora

Mam nadzieję, że się nie opamiętają i nie zechcą budować kopii rynkowych kamienic. W dzisiejszych czasach nie buduje się już takich do celów mieszkaniowych. W zespole staromiejskim stoi PRL-owski, swoją drogą piękna bryła, budynek Domu Handlowego zniekształcony plastikowym zadaszeniem i to na nim należałoby skupić uwagę, aby w końcu po wielu latach odzyskał swój kształt, świeżość oraz kultowy charakter.

Pomyślcie tylko, co się stanie, gdy rozpocznie się budowa tej nowej kamienicy rozciągnięta w czasie. Media będą o tym pisać. Ludzie będą ruszać na rynek, podglądać postępy prac, będą o tym rozmawiać, oswajać się z nowym widokiem, niektórzy przekonają się do racji budowy właśnie takiego nowoczesnego budynku wkomponowanego w Stare Miasto. Stare Krosno musi odzyskać świeżość i prestiż, musi odzyskać swą funkcję miejsca spotkań.

Niki_Manifesto
na forum od listopada 2017
marta_alicja
16.03.2019 11:25
wyróżnione przez moderatora

Gdy przyjechałam po raz pierwszy do Krosna, to właśnie rynek i jego okolice oczarowały mnie najbardziej. To jeden z największych atutów miasta. Proszę, opamiętrajcie się! Ten budynek przyczyni się do zniweczenia klimatu tego miejsca.

marta_alicja
na forum od sierpnia 2018
misiek1
16.03.2019 08:46

Wiem, że komentowanie czegokolwiek na K24 jest jak "rzucanie grochem o ścianę", ale w tym przypadku nie mogę się powstrzymać. 

Każdy  kto krytykuje wygląd i lokalizację tego budynku jest albo  idiotą, albo kompletnym ignorantem i człowiekiem bez gustu. 

misiek1
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA