DYSKUSJE
Im zimniej, tym cieplej. Morsowanie w krośnieńskim wydaniu
jachu
25.02.2019 18:35
wyróżnione przez moderatora

Witam jestem z Plocka i bede goscil w sobote 23.02.2019  i bylo by mi przyjemnie zamorsowac z wami z tego co wyczytalem to sobota o 15.00 a w niedziele o 10.00 jak tam trafic hej

jachu
na forum od lutego 2019
hairymary
25.02.2019 18:34

A możesz, zanim polegnę pod lawiną Twych mądrości diabetyczno-ekumenicznych,wytłumaczyć na czym polega post przerywany?   Czy to działa tak jak stosunek przerywany? 

-Jem mało, prawie wcale, tylko kiedy najdzie mnie ochota na kebaba, to pożeram razem z rożnem, dostawcą i jego samochodem ....

hairymary
Konto zablokowane
Niki_Manifesto
25.02.2019 16:29

Tak, polecamy do tego jeszcze gorąco codzienny skuteczny i systematyczny post przerywany 13-16 godzinny, a waga niezauważenie leci lawinowo. Przywraca rozsądek i w efekcie zdrowie. A z pustaków to można dom wybudować.

Niki_Manifesto
na forum od listopada 2017
hairymary
25.02.2019 11:15

Naczelny dietetyk III Rzeszy jak zwykle w natarciu.  Brodzenie w lodowatym błocie równie zdrowe, jak żucie surowych strąków fasoli!!!Już wiem kto wykupuje te pasiaki z Lidla.

hairymary
Konto zablokowane
hejter
23.02.2019 20:03

Która to biegaczka? Bo poza tą 13sto latką w niebieskiej czapce to posturowo same morsy:)

hejter
na forum od marca 2018
Niki_Manifesto
23.02.2019 18:31
wyróżnione przez moderatora

Im zimniej, tym cieplej, to prawda. Natychmiast uaktywnia się własne ogrzewanie. Już brodzenie po kostki w zimnej wodzie, nie tylko morskiej, wielce hartuje. Idąc tym tropem, niezmiennie polecam też surową dietę na bazie szeroko rozumianych warzyw, niektórych strączków i owoców, witariańską, najkorzystniej organiczną, a więc przeciwzapalną (bez chemikaliów z uprawy) oraz niskotłuszczową, czyli normalnie tłuszczową, 10-20% tłuszczu. Tu również układ trawienny dostając pokarm zimny, niepodgrzany lub podgrzany tylko do 41 stopni musi włączyć własne ogrzewanie (nieprawdziwym jest argument przeciw, że takie posiłki wychładzają, ale też nie są dla każdego, nie każdy organizm jest na starcie do witarianizmu przygotowany). A skoro organizm włącza ogrzewanie do trawienia, podkręca metabolizm, szybciej spala, w efekcie ładnie, szybko i bezpiecznie reguluje się waga ciała, zmniejsza się tkanka tłuszczowa wraz z odnową tkanki mięśniowej (dla podtrzymania trzeba trenować), natlenieniem organizmu, nawodnieniem i odżywieniem. Chorowania również nie ma, przeziębień, gryp, stanów zapalnych zatok, czyli tych podstawowych, które ludzie łapią stale lub przewlekle utrzymują. Eliminując 3 podstawowe alergeny pro-zapalne - gluten czyli wszystko z mąki pszennej, cały krowi nabiał i cukier rafinowany, ten biały, przynajmniej ten, ludzie pozbywają się też migren, bólu niewiadomego pochodzenia i innych kierujących do poczekalni.

Niki_Manifesto
na forum od listopada 2017
InvisibleLara
23.02.2019 11:47
wyróżnione przez moderatora

Dlatego polecam wszystkim zimny poranny prysznic! Dzień od razu inny!

InvisibleLara
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA