DYSKUSJE
Drinki, które czarują. W Alchemii poznasz magię alkoholu
jednoserce
28.03.2019 21:56

Jak ten czas szybko leci! Bar działa i drinki smakują. Oby tak dalej!

jednoserce
na forum od grudnia 2017
adorato
30.01.2019 10:19

papaj87 żegnamy!..... po co tu w ogole wchodzisz co twoje "większe miasto" nie ma forum gdzie mozna podyskutować?? że na denne krośnieńkie wchodzisz?? i wylewasz swoje żale!

adorato
na forum od listopada 2017
Iker
28.01.2019 16:52

Nie jest tak żle , kto prowadzi działalność to wie , może nie od razu i nie każdemu się uda  , ale trzeba próbować . Andrew 2425 , mam sposób na tych "obywateli " wiecznie narzekających , którym wszystko się należy , i wiecznie im mało . Zrzucić ich na spadochronach tak jak jak w predatorach na jakąś bezludną wyspę ,zamiast broni dać  siekierkę , nóż i ewnentualnie zapałki , i daswidania  .Widzę jak codziennie pod punkt wydawania żywości na Starym Szpitalu zajeżdżają taksówki , albo  inne fury po prowiant , i nie są to tylko kobiety z dziećmi , czy niedożywione osoby , ale normalnie zdrowi ludzie , no ale im się należy 

Iker
na forum od listopada 2017
papaj87
27.01.2019 14:10

Lukii tak dla twojej wiadomości to mieszkałem w Krośnie mieście szkła przez całe moje życie czyli 31 lat i nie jestem z "sąsiedniego miasta". Nie przyjeżdzam do Krosna a wyjeżdzam z niego, sam też prowadziłem tutaj działalność i wiem jedno, nie warto było. Brawo! conajmniej 10 lat za poźno zbudowli galerie vivo, jest kilka barów w których przesiaduje cały czas stała "krośnieńska elita" i klub nafta czyli gej party. Jeśli to nazywasz wyjściem z domu i rozrywką to współczuje ci twojego zachwytu nad ta  wyludniającą sie dziurą. Dodam jeszcze ze wcale nie musiałem dokonywać eksodusu za granice, wystarczyło przenieść się do wiekszego miasta, tak też zrobili wszyscy moi znajomi zarówno wykształceni i ambitni jak i ci mniej ambitni. Nawet gdybym chciał tutaj wrócic to po prostu nie mam dla czego i dla kogo, obym nigdy nie musiał tego robić.

papaj87
na forum od listopada 2017
andrew2425
27.01.2019 10:36

Jak widać po komentarzach na internecie siedzą same matoły które rachunki opłacają z naszych  500+ lub innyh socałów które my dla was wypracowujemy. Nikt normalny co pracuje i zarabia uczciwie nie ważne ile czy tysiące czy setki tysięcy nie napisze ani jednegego podobnego do tych komentarza ponieważ wiedzą że ciężka praca  wymaga współpracy i mądrego myślenia. Jednak poniżej widzę ilu debili zostało jeszcze w Krośnie. Tak sobie myślę jak tutaj takich matołów się pozbyć.  Ale chyba już nic mi nie przychodzi do głowy. Natomiast trzeba jasno powiedzieć to bardzo fajnie że takie miejsca powstają. Czas działać . Chłopak wziął sprawy w swoje ręce. Nie czeka na zasiłek pinset plus i inne dodatki .. Chce działać sam i na własny rachunek. Tutaj ludzie powinni to docenić. A te jełopy co piszą poniżej niech się zamkną albo wyjadą z tego miasta do "Londonu" i tam zdobywają świat. Ale mam dla was taką radę że z takim podejściem jak tutaj szybcko zostaniecie zweryfikowani i znajdziecie swoje miejsce na kolejnym Londyńskim zmywaku....Powodzenia.

andrew2425
na forum od listopada 2017
hairymary
26.01.2019 23:11

Jak bardzo trzeba mieć nasrane w głowie, aby zamówić gazowanego drinka wraz z specjalną pigułką, która zamienia go w niegazowany? 

hairymary
Konto zablokowane
hairymary
26.01.2019 23:06

"Panaceum podawane jest z pigułkami. Można je rozgnieść lub otworzyć, wtedy drink będzie albo bardziej ziołowy, albo zmieni się z niegazowanego w gazowany."

Choćby po rozgnieceniu pigułki drink zmieniał kolor, posenki śpiewał, krawaty wiązał - jesli to nie Diazepan, nie warto!

hairymary
Konto zablokowane
darful
26.01.2019 22:20

Na alkoholu,czyli nałogu rodaków da się zarobic... Powodzenia!

darful
na forum od listopada 2017
piotrd290
26.01.2019 20:55
wyróżnione przez moderatora

ja chętnie odwiedzę, choć do młodych się nie zaliczam  :) 

piotrd290
na forum od grudnia 2017
Lukii
26.01.2019 17:51

papaj87 ja wiem że jesteś zawistnym człowiekiem z "sąsiedniego miasta". U Was nic nie ma. Musicie przyjeżdzać do Krosna do kina,Mc'D, KFC, Vivo, Club Nafta, na rynek itp itd. Odwiedz kiedyś krośnieńskie knajpy i paby i zobacz jak tętnią życiem i mają się dobrze. Piwiarnia Warki, Alcatraz, K15, Posmakuj, Ambrozja, Buda, Burgerownia  itp.

W ostatnim czasie w Krośnie jak grzyby po deszczu  powstają nowe interesujące lokale. Mentalność ludzi się zmienia. Ludzie potrzebują od czasu do czasu wyjść z domu i się rozerwać.

Pana Karola pozdrawiam. Byłem kilka razy na weselach  gdzie robił wielkie "szoł".

Takiego lokalu jeszcze nie ma w regionie. Gratuluję pomysłu  jest talen więc i życzę sukcesów. 

Lukii
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA