DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Drinki, które czarują. W Alchemii poznasz magię alkoholu

Jak widać po komentarzach na internecie siedzą same matoły które rachunki opłacają z naszych  500+ lub innyh socałów które my dla was wypracowujemy. Nikt normalny co pracuje i zarabia uczciwie nie ważne ile czy tysiące czy setki tysięcy nie napisze ani jednegego podobnego do tych komentarza ponieważ wiedzą że ciężka praca  wymaga współpracy i mądrego myślenia. Jednak poniżej widzę ilu debili zostało jeszcze w Krośnie. Tak sobie myślę jak tutaj takich matołów się pozbyć.  Ale chyba już nic mi nie przychodzi do głowy. Natomiast trzeba jasno powiedzieć to bardzo fajnie że takie miejsca powstają. Czas działać . Chłopak wziął sprawy w swoje ręce. Nie czeka na zasiłek pinset plus i inne dodatki .. Chce działać sam i na własny rachunek. Tutaj ludzie powinni to docenić. A te jełopy co piszą poniżej niech się zamkną albo wyjadą z tego miasta do "Londonu" i tam zdobywają świat. Ale mam dla was taką radę że z takim podejściem jak tutaj szybcko zostaniecie zweryfikowani i znajdziecie swoje miejsce na kolejnym Londyńskim zmywaku....Powodzenia.

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA