DYSKUSJE
Krośnianie upamiętnili prezydenta Gdańska. "Orkiestra musi grać nadal"
memoria
15.01.2019 09:47

Ten człowiek ma następną krew na rękach.Po trupach do celu!Każdym słowem i gęstem nawoływal do nienawisci.Zniszczył Owsiaka-nawiekszego Humanistę wszechczasów.Poluje nieustannie na Donalda Tuska.Nienawisc stała sie cialem!Jak Polacy mogli wybrac takie szatanskie zło!?

Pan Prezydent Adamowicz Przelał krew za gorszy sort.Odpoczywaj w pokoju,Panie Prezydencie!

memoria
na forum od grudnia 2017
kapete
15.01.2019 09:21

Ponżej kilka cytatów:

Janusz Palikot: „…Zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego. Wypatroszymy i jego skórę wystawimy na sprzedaż w Europie”.

Radosław Sikorski: „dorżnąć watahę”.

Jerzy Owsiak: „pierd_ol się”, „będziesz miał w dupę”, „śmierdzisz komorą Auschwitz”

Grzegorz Schetyna: "Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa PIS-owską szarańczę"

Bronisław Komorowski:" Czasami musimy walić przeciwnika dechą w łeb, żeby upomnieć się o swoje"

 . . .

to tylko kilka przykładów "farmazonów" i "moherowych beretów"

PS. Proszę mnie przkonać dlaczego mam zagłosować na PO ?

kapete
Konto zablokowane
wilj08
15.01.2019 09:19

Językiem nienawiści władają ci, którzy tak naprawdę nie  mają nic do powiedzenia. I to Panie Krzanowski nie od 3 lat tylko dużo, dużo wcześniej......

wilj08
na forum od listopada 2017
czlowiek_jeden
15.01.2019 09:08

Patriota, który chciał zmienić polskie nazwy ulic w Gdańsku na niemieckie. Słaby żart. 

Mowa nienawiści zaczęła się dużo wcześniej poprzez idiote Radka Sikorskiego i jego dorzynanie watahy

czlowiek_jeden
na forum od stycznia 2018
polka1234
15.01.2019 09:04

Czy dziennikarze nie powinni być obiektywni i rzetelni? Czy mowa nienawiści nie rozpoczęła się przypadkiem wcześniej niż 3 lata temu w mediach finansowanych przez zachodni kapitał? Czy zamordowanie działacza PiSu nie było pokłosiem fali hejtu podsycanej przez te media? Nie rozgrzeszam PiSu bo zamiast w kółko opowiadac o przekrętach Adamowicza powinni go po prostu dawno zamknąć a w więzieniu na pewno byłby bezpieczniejszy.

polka1234
na forum od stycznia 2019
wuel
15.01.2019 08:08

K24: w manipulacjach i sianiu mowy nienawiści sami jesteście nie lepsi. Nawet w tym artykuliku kłamiecie, że tam było ponad 200 osób, podczas gdy było tam 70-80 ludzi.

wuel
na forum od listopada 2017
bolo102
15.01.2019 07:11

Czy ktoś może mi przypomnieć , kto powiedział "pisowskie bydło" , "wyrżnąć tą watahę" czy "wyzdychacie jak mamuty" ? Pewnie ci ludzie którzy nie robili nic innego tylko krzewili miłość do bliźniego. Zdrowia życzę Sukienko

bolo102
na forum od listopada 2017
toja71113
15.01.2019 05:44
wyróżnione przez moderatora

Chociaż mieszkam tysiące kilometrów od mojego rodzinnego miasta Krosna (jestem krośnianką od trzech długowiecznych :-) pokoleń) całym sercem jestem z Wami- tam, koło studni, blisko mojego Rynku 24 (kiedyś 13) gdzie mieszkała przez wiele lat moja rodzina. Nie jestem obojętna na zło, nienawiść czy krzywdę, która dzieje się drugiemu człowiekowi. Jestem DUMNA z Was, którzy potrafiliście się solidaryzować w tym trudnym dniu z Gdańskiem i pokazać całemu światu, że DOBRO zwycięży ! Orkiestra musi grać dzięki Wam do końca świata i jeden dzień dłużej ! A my będziemy Was wspierali jak tylko będziemy mogli najlepiej. Dziękuję za taką wspaniałą ludzką postawę. Panie Prezydencie Gańska- Krosno stanęło na wysokości zadania ! 

toja71113
na forum od listopada 2017
CzerwonaSukienka
15.01.2019 01:04

Czy ktoś może mi przypomnieć, kto wypowiedział się o Polakach m.in. "gorszy sort ludzi", "mordy zdradzieckie", "komuniści i złodzieje"? Jak nazywa się ten koleś, który wzniecił nienawiść jednego bliźniego do drugiego, za przyzwoleniem Kościoła katolickiego?

CzerwonaSukienka
na forum od listopada 2017
/6
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA