DYSKUSJE
Radni wzięli się do roboty. Ogarniali laptopy, wybrali komisje
gauss
10.12.2018 00:01

"Halusek" jest radykalny, znany z ostrych wobec opozycji wypowiedzi albo bardzo pochlebnych  wobec guru, źle to widzę dla "cesku miastu";

kto to widział dawać szefostwo komisji gościowi co najmniej głosów zebrał i... myślmy o rozwoju miasta !

misiewiczostwo na całego,

gośc jest prezesem  a jeszcze w radzie nadzorczej innej spółki zasiada... -  to zły przykład;

gauss
na forum od listopada 2017
adorato
08.12.2018 07:37

Ze niby Skiba normalny???  skoro kadfnydował do rady lb na prezydenta ma być na każdej radzie... za to mu płacą!ale jak widą c władza od PIS ma inne stanardy widzimy jakie! zarzucali innym a roia to samo ale z premedytacją!

adorato
na forum od listopada 2017
apator
07.12.2018 19:43

Jeden  BABINETZ  ciągnie  drugiego  za  uszy,  żal  patrzeć .

apator
na forum od sierpnia 2018
wed
07.12.2018 16:42
wyróżnione przez moderatora

Nepotyzm w Pisie jest porażający nawet na tak niskim szczeblu. To co się musi dziać wyżej ? ja rozumiem ,że przynależność do rodziny nie może wykluczać awansu ale przynajmniej minimalne standardy trzeba zachować. Wypadałoby najpierw coś zrobić dla Krosna, trochę poprcować w Radzie i jeśli się sprawdzi to ok. A tak mamy kolejnego Misiewicza. Miałam nadzieję, że Krosna to nie dotknie, myliłam się. Panu Mazurowi czy Panu Krzanowskiemu musiało być strasznie przykro bo oni na to stanowisko jak najbardziej zasługiwali. System guru plus cała reszta obowiązuje widocznie także w krośnieńskim Pisie

wed
na forum od listopada 2017
zbych
07.12.2018 14:18

 No i tak powinno być-odpowiedni  ludzie na odpowiednim stanowisku. Przyjdzie taki jeden  z drugim  działacz,   a compa nie potrafi  właczyć. Co z tego-  że  ci sami. Widać  że  najlepsi   .Potrafili   w zyciu sie ustawić to dla mnie cos  skapnie   -zwłaszcza  że  mam tutaj kilku  bliskich-w razie czego  bedzie  OK.

zbych
na forum od listopada 2017
prawdziwek
07.12.2018 11:45
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: sianie nienawiści o charakterze narodowościowym, obraźliwe sformułowania. Konto użytkownika zostało zablokowane
prawdziwek
Konto zablokowane
francuzxv
07.12.2018 09:36

@k1 bo jeden umie czytac, a drugi pisac ;)

francuzxv
na forum od listopada 2017
k1
07.12.2018 09:27

Po co dwóch zastępców, źle to świadczy o głównym. 

k1
na forum od listopada 2017
apator
07.12.2018 08:21

ADAM  SKIBA  NA  PREZYDENTA .  WIDAĆ  JAKA  KLASA  .

apator
na forum od sierpnia 2018
azazello
07.12.2018 07:11

Oj ta, oj ta, nie zazdrośćcie ludziom możliwości godnego życia, spróbujcie cieszyć się szczęściem innych, to po chsześcijańsku jest ! Zawsze możecie przyjść do pracy do nas, do huty, bo potrzebujemy pracowników, tu też można szarpnąć niezłą kasę, 2300 brutto to już jest coś ! A na święta też dostaniemy premię, co prawda nie 14000, jak pracownicy lotniska w Warszawie, ale cóż, jakie żołądki taka premia !  Pozdro !

azazello
na forum od czerwca 2018
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA